Dolce Gabbana 2016 Kadın Giyim Kış Koleksiyonu

Categories ModaPosted on

Dolce Gabbana kış koleksiyonunun en güzel parçalarını siz ve anne olan bayanların güzel kızları ve bebekleri için yaptığı ikili takımları incelemek istedik. 2016 Modellerini gördüğünüzde herkes gibi sizinde aklınızdan çıkmayacak tasarımları dolce gabbana sizler için tasarlamıştır.

dolce gabbana mağazası

Dolce Gabbana Kimdir?

Moda sever ve takip eden biri olarak her zaman bir markayı tam olarak öğrenmek istemişimdir. Sizinde merak ettiğinizi düşünerek Dolce Gabbana kimdir? Sorusuna cevap vermek istedim. Dolce Gabbana kurucuları Domenico Dolce ve Stefano Gabbana İtalya’da bir modaevi kurarak başladıkları bu işte şimdi çok güzel başarılar yakalamışlardır.

Dolce Gabbana’yı bu sezon kıyafetlerini incelerken önceki yazılarımızdan olan anne kız kıyafetlerini ele alarak incedik. Bakarken hayran kalacağınız tasarımlar bir de küçük kızlar üzerinde bir o kadar şirin durmuştur.

Papatyalar En Çok Kullanılan Desenler…

dolce gabbana 2016

Bu kış papatyaları tasarımlarında kullanan Dolce Gabbana mont modellerinde papatya nakış işlemeleri kullanarak çok şık tasarımlar yapmıştır. Minik kızlardaki papatyalar ise en tatlı tasarımlar oluvermiştir. Adeta kışın içinde açarcasına yansıttığı papatyaları genelde siyah ve diğer renkli mat kıyafetlerde kullanmıştır.

Yeşil çimlerde gibi görüntü yaratan papatyalar elbise, etek, bluz hatta aksesuarlarda da çok tercih edilmiştir.

2016 dolce gabba etek elbiseler

Anne kız tasarımlarında çiçeklerden vazgeçmeyen Dolce Gabbana uzun kollu dekoltesiz elbiseleri tercih etmiştir.

dolce gabbana uzun elbiseler

Tesettür giyim içinde uygun olabilecek bu elbiseler tercih edilebilir.

Saray Modasını Andıran Detaylar..

dolce gabbana yeni sezon bayan ayakkabı ve çanta

Saray modasını andıran barok detaylar Dolce Gabbananın tasarımlarının üstünde durduğu ikinci noktadır. Ayakkabı, aksesuar hatta kumaşlarda da brokarlar tercih edilerek tarzını bu yöne doğru çevirmiştir. Topuklu ayakkabılarda ince topuk yerine sezonun trend topukları olan kalın topuklardan tercih kılmıştır.

Altın Desenli Çocuk Tasarımları

2016 dolce gabbana çocuk giyim katalogu

Ufak kızların kendilerini adeta bir prenses gibi hissedeceği altın detayları Dolce Gabbana kız çoçukları için tasarlamıştır. Dorenin en güzel kumaşlar ile birleşmiş hali modern tasarımlara ulaşmasını sağlamıştır.

Kozmetikte İlk Tercihiniz

Dolce Gabbana’yı sadece bayan giyim değil bayanlara her alanda hizmet eden bir marka olduğunu hatırlatmak istedik. En kaliteli kozmetik ürünlerinde Dolce Gabbana’yı tercih edebilirsiniz.

dolce gabbana kadın kozmetik

Şatafatı seven bayanlar Dolce Gabbana 2016 kış koleksiyonunu inceleyebilir. Minik kızlarınız ile birtakım halinde giyinmek eminim tüm annelerin sevdiği tasarımlardandır. Siz dolce gabbana kıyafetlerine ulaşmak isterseniz Dolce Gabbana’nın online satış sitesinden ya da ülkemizde satışını yapan Beymen mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir