Düğün İçin Tesettür Abiye Modeli Nasıl Olmalı?

Categories ModaPosted on

Düğün için tesettür elbise modelleri arayışları genç yaşlı fark etmeksizin tüm bayanların geçici sorunlarından biridir. Düğün zamanları en az bir ay öncesinden size haber verilebilir. Ama eminim siz de benim gibi her şeyi son güne biraz daha iyisi son haftaya bırakanlardan iseniz düğünlük tesettür abiye modeli arayışınızda biraz zorlanacaksınız. Biz de sizler için düğünlerde rahatlıkla giyebileceğiniz birkaç tesettür abiye modellerini paylaşacağız. Sezon trendleriyle renkleriyle birleştirdiğimiz modelleri kombin önerileri ile birlikte düğüne de uygunluğunu göz önüne alarak sizlere ulaştıracağız.

Pudra tesettür abiye modelleri düğünlerde ilk favori rengimiz olmalı

düğün için tesettür abiye

Bayanları daha naif gösteren pembe tonlarının en güzel renklerinden biri olan pudra abiyelerde de yine bayanlara çok yakışmaktadır. Tesettürde salon ya da kır düğünü için fark etmez sizin rahatlıkla tercih edebileceğiniz pudra tesettür abiye modeli şifon üzerine siyah tül ile kaplanarak daha zarif bir görüntü elde edilmiştir. Abiye kesimi olarak ben üzerinde birleşen etek bugün daha uzun ve daha zayıf gösterilmesini sağlamıştır. Bu şekilde abiye modellerinin yanına ufak abiye el çantaları tercih edebilirsiniz.

Ceketli tesettür abiye modellerini hiç denediniz mi?

ceketli tesettür abiye

Genelde tesettür abiye denince akla gelen elbise modelini daha farklı tasarlayarak ceketli bir bütün halinde sunarak hazırlamışlardır. Brokar kumaşlardan tasarlanan hakim yaka ceket ile hem şık hem de klasik olmanin orta noktasını bulmuş olacaksınız. Abiye modellerinde genelde mor rengin öne çıkan ilk renkler arasında olduğunu da hatırlatmak isteriz. Mor renk bir abiye elbise modellini beyaz yada krem bir çanta ile kombinleyebilirsiniz

Desenli abiyeler ile fark yaratın.

desenli abiye

Bazıları abiyelerde taşlar pullardan yola çıkarken siz daha farklı olmak istersiniz sadece tek bir kumaş üzerinde oynanan desenler ile kendinize iyi hissedebilirsiniz. Sadece düz kloş kesim bir elbise de belirgin desenler ile abiye havasını yakalayabilir hem rahat hem de şık olabilirsiniz.

Vazgeçilmez siyah tesettür abiyeler

düğünlük siyah tesettür abiye

Son olarak siyahtan vazgeçmeyen genelde abiyelerde siyah rengi seçen bayanlar için de bir önerimiz olacaktır. Siyah şifon üzerine işlenen dantel detayları ile pelerin özelliği bulunan siyah tesettür abiye modellerini genelde salon düğünlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz

Düğün için tesettür abiye modelleri seçerken öncelikle düğünün salon ya da kır düğünü ve benzeri mekanlardan hangisinde yapılacağını öğrenip seçimlerinizi  bu şekilde ilerletmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir