Ekose Nasıl Giyilir ve Kombinlenir?

Categories ModaPosted on

Bugünkü yazımızda ekose desenli tesettür elbiseler, etek ve bluzlar nasıl giyilir ve nasıl kombinlenir gibi ayrıntılardan bahsedeceğim.

Aslında hepimizin dolabında kesinlikle hiç modası geçmeyen kareli bir kıyafet vardır. :) Desenleri çizgili modası geçer ama ekose daima kalır. 2015 2016 sonbahar kış modası için bu durum farksız kısaca ekosenin çekim kuvvetini kayıtsız kalmak imkansız toprak tonlarında ve grinin kıyılarında kalın kumaşlarla yakın temasa geçen ekose çizgiler bu sezon yerini iyiden iyiye sağlamlaştırıyor.

Aslında bugünkü yazımda ekose nasıl giyilir? Ekose desenli özellikleri nedir? Ekose desenlerini hayatımıza, kıyafetlerinize nasıl uygulamalıyız. Kısaca sizinle ekose giyim hakkında tüm bilgilerimi paylaşmaya çalışacağım bilirsiniz. Ekose desenleri 90’lara ait eserlerdir. Ama önümüzdeki sonbaharda bu sıcacık desenler gardroplarımızı doldurmaya başlayacak. Ekose desenlerin en fazla öne çıkan parçası kuşkusuz ekose etekler. Tesettür giyim online satış sitelerinde ve tesettür kombinleri konularında sıkça yeni tasarlanmış yeni sezon ekose desenli etekleri görmekteyiz.

Ekose Desenli Etekler Nasıl Giyilir?

Eğer dolabınızdaki o kareli eteklerinizi giymeye karar verdiyseniz sizin için birkaç ipucu vermek isterim. Ekose desenli uzun etek modelinizin üstüne kesinlikle kareli  ya da aşırı desenli bir bluz ya da gömlek ile kombin yapmayınız üzerinizde taşıyacağınız birçok kareler sizi kötü göstermeye neden olabilir bu yüzden ekose desene tercih ederken tek renk bluzlar gömlekler ile kombin yapmayı unutmayınız.
ekose tesettür etek

Ekose Desenli Elbise Modelleri

Tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği diğer bir ekose desenli kıyafet ise tesettür elbise modelleridir.  Tesettür elbise modellerini ekoseli kumaşlardan tercih eden hanımlar size önerim eğer kilolu iseniz bu desenleri tercih etmemelisiniz. Tabi sadece desenleri dikkat etmek yeterli gelmez kıyafetimizi seçerken model özelliklerine de dikkat etmeliyiz.

Ekose desenli  pileli bir elbise modelini seçerken öncelikle vücut standartlarımıza uygun olur olmadığını düşünmeliyiz. Ekose desenli elbise modellerini seçerken yani bir kez daha düşünmeliyiz.

ekose elbise modelleri

Ekose desenlerini kendinize en uygun şekilde seçip en şık olmanız dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir