Emine Erdoğan’ın Elinde Pkk Bayrağı Varmı?

Categories Güncel Kadın BloglarıPosted on

Son dönemlerde özellikle Twitter ve Facebook gibi sosyal medya mecralarında tartışılan bir konu bu. Malum karakteri bozuk bazı kitleler tarafından Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan elinde pkk bayrağı montaj edilmiş ve sosyal medyaya servis edilmiştir.  Sosyal medyada gördüğümüz herşeye inanmak yerine önce bir araştırmak gerekir.

Öncelikle sosyal medyada dönen Emine Erdoğan’ın elinde pkk bayrağı montaj edilen o fotoğrafa bakalım.

emine erdoğan pkk bayrağı sallıyor montajı

Bizde sosyal medyada Emine Erdoğan’ın bayrak sallama haberleri görünce araştırmayı tercih ettik. İnanmadan önce her akıl sahibi insanın yapması gerekeni yaptık. Araştırdık.

İşte resmin orjinal hali;

emine erdoğan bayrak

Önce bir birey olarak bu montajlara ve milleti galeyana getirmek, Türk milletini birbirine düşürmek isteyen bazı çevrelere sessiz kalmak, susmak, görmezden gelmek istemiyorum artık. Çünkü bunlara bir şey demeyince, görmezden gelince, köpektir havlasın deyince ülkeyi harabeye çevirmek istiyorlar. Bundan sonra nerede bir şereften yoksun, nerede milleti geri zekalı sanan ama aslında kendisi geri zekalı olan bir haşere varsa susmayacağız. İslam ümmetinin huzurunu kaçıranın, huzurunu kaçıracağız. Kendisi gibi saf insanları da kandırmalarına izin vermeyeceğiz! Sözde kürdistan hayali kuran vatan hainleri ve İslam düşmanlarının basit oyunları bunlar.

Etnik milliyetçiliğe dayalı özerklik ya da yerel yönetimlerin kuvvetlendirilmesi adı altında yapılacak faaliyetler; barış ve demokrasi değil, kan göz yaşı getirecektir. Bunun müstakbel sorumluları, suçu başkasında aramasınlar. Bir olalım, iri olalım, diri olalım!

Ve son olarak Emine Erdoğan PKK Bayrağı tartışmalarına böylece bir son vermiş de olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir