En Çok Tercih Edilen Tesettürlü Gelinlikler

Categories ModaPosted on

Evlenme hayali kuran bayanlar için en çok tercih edilecek tesettür gelinlik modellerini sıraladık. Gelinlik önerileri sunarak tek tek seçerek en nadide ürünleri sizler için ayırt ettik.

en güzel tesettürlü gelinlikler

Bu modellerin başında dantel işlemeli olan gelinlik modellerin sezonun en gözde parçaları olduğunu gördük. Şimdi  sizlere önerdiğimiz en güzel gelinlik modellerini bakabilirsiniz.

Dantel detaylı gelinlik modelleri

en çok tercih edilen gelinlikler

Tesettüre uyum sağlayabilecek en farklı modellerden sizler için seçim yaptık. İlk model daha düz sadece tül kullanılarak tasarlanmıştır. Sade bir gelinlik tercih edenler için fazla kullanılmamış bir model olarak bilinebilir. Yine dantelsiz düz bir eşarp bağlayarak gelin başınızı biraz süsleyebilirsiniz.

İkinci model ise balık gelinlik tercih edilmiş 2016 tesettür gelinliklerinde dediğimiz gibi danteller en çok tercih edilen kumaş türleridir. Uzun kollu kup ile oturan bu modeli sizde zayıf ve uzun boylu iseniz tercih edebilirsiniz.

Kabarık olmayan gelinlik modelleri

en çok kullanılan gelinlikler

Her genç kız prensesler gibi kabarık gelinlik modeli olsun istemez düz modeller sevenler için yine bu iki model birebir diyebiliriz. Dantel ve tül aynı oranda kullanarak eşarp seçiminde de işleme tercih edilmiştir.

İlk modeldeki eteklerde yapraklar bu bahar gelinleri için değişik bir seçim olabilir. Hem de kuyruklu gelinlik modellerini sevenler için iyi bir öneri olacaktır.

Pelerin sevenler ise ikinci düz dantelli gelinlik modellerine benzer modeller inceleyebilirler.

Kırık beyaz gelinlik modelleri

kırık beyaz gelinlik

Son olarak kabarık olmayan saten kumaştan yapılmış kırık beyaz gelinlik modelleri de beyaz renk gelinliğe uzaktan bakan tesettürlü hanımlar için güzel bir örnek olacaktır. Straplez gelinlik modelini tesettüre uyarlanmış hali ile bu şekilde tercih edebilirsiniz. 2016 tesettür gelinlik modellerinde her gelinin zevkine göre çok farklı modeller olduğunu unutmayın gelinler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir