En Çok Tercih Edilen Şal Modelleri ve Renkleri

Categories ModaPosted on

Her ne kadar kıyafetleri ile bir uyumluluk kurmaya çalışsa da kapalı bayanlar için kullanmış oldukları şalların rengi oldukça fazla önem taşımaktadır. En çok sevdiği renkleri başlarına geçirmeleri onları fazlası ile mutlu etmekte ve oldukça güzel olduklarını düşünmektedir. Buna göre kadınlar için dış giyim oldukça önemli bir unsur olarak ön plana çıkarken en az onlar kadar şal renkleri de büyük bir faktör olarak karşımıza çıkmaktadır.

Araştırmalarımız ve gözlemlerimiz sonucunda en çok tercih edilen şal modellerini şu şekilde sıralayabiliriz.

  1. Yosun Yeşili
  2. Açık ve toz pembe renk tonları
  3. Siyah

şal renkleri

Şal, bayanların kıyafetleri üzerine aldıkları ve kimi zamanda başörtü olarak kullanmış oldukları ürünler arasında yer almaktadır. Doğal olarak kapalı bayanların başlarını örtmek adına kullanacakları şalın rengi de son derece büyük önem taşımaktadır. Her ne kadar kapalı bayanların çoğu bu renkleri sevmese de genel bir çoğunluk olarak genç ve orta yaşlı kesimlerin bu tür renkleri tercih ettiğini görebilmekteyiz. Kapalı genç kızlar daha çok lila, pembe, açık mavi gibi tonları tercih ederken orta yaşlı kapalı kişiler ise siyah, kahverengi, beyaz, yosun yeşil ve toprak tonları renklerini tercih etmektedir. Buna göre sizlerde şık bir duruş sergileyecek ve istediğiniz renkleri şallarda kullanarak tarz olabilme şansına da sahip olacaksınız diyebiliriz.

Sizlere en çok beğenilen şal modelleri konumuzu aktardık. Artık sizlerde en çok tercih edilen şal modellerine ve renklerine hakimsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir