En Güzel Android Bayan Oyunları Neler?

Categories Güncel Kadın BloglarıPosted on

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte son yıllarda bilgisayar, telefon ve tablet kullanımı oldukça artış gösterdi. Ülkemizde bayanların oynayabileceği android oyunlar, facebook oyunları listesini siz değerli takipçilerimiz için hazırladık. En güzel bayan oyunları adlı bir liste editörlerimiz tarafından sizler için hazırlandı. Bu listede birçok tanıdık android bayan oyunları bulabilir bunun yanında bilmediğiniz oyunlar da olabilir. Sizler de oyunları kendi kriterlerinize göre değerlendirip telefon, tablet veya bilgisayardan oynayabilirsiniz.

EN İYİ ANDROİD BAYAN OYUNLARI LİSTESİ

  • Candy Crush Saga ve Saga Oyunları

Candy-Crush-Saga-android

Candy crush saga, facebook oyunları arasında yer almakla birlikte ülkemizde bayanlar tarafından en çok oynanılan oyunlardan birisi olarak dikkat çekmektedir. Türkçe karşılığı şeker patlatma olan oyunda birçok seviye bulunuyor. Bu seviyeleri belirli hamleler ile geçmek gerekmektedir. Hamle sayısı her seviye için farklı olmakta ve bayanların severek oynadığı oyunlar arasında yer almaktadır. Saga oyunları facebook’da oldukça fazla. Pet rescue saga, Alphabetty Saga, Farm Hereos Saga gibi daha birçok patlatma oyunu bulunuyor. Bu oyunlar facebook ve android’de bayanlar tarafından en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor.

  • Buz Devri Maceraları

buz-devri-maceralari-android-oyun

Buz devri maceraları oyunu bayanların ilgi gösterdiği en çok oynanan android bayan oyunları listemizde ikinci sırada yer alan oyunlardan birisidir. Bu oyunda buz devri isimli animasyon türündeki filmde yer alan birçok hayvan karakteri yer alıyor. Hayvanları kötü durumlardan kurtarma, bir yerden başka bir yere göç etme gibi farklı eşleşme şekilleri ile oynanabilen bu oyun son dönemlerde bayanların yoğun ilgi gösterdiği android oyunlar arasında yer alıyor.

  • Fruit Ninja Free

fruit ninja free android bayan oyunları

Fruit ninja free oyunu yani meyve kesme oyunu bayanların sevdiği android oyunlar listemizin üçüncü sırasında yer alıyor. Bu oyun en eski android oyunlardan birisi olmakla birlikte son dönemlerde eski yoğunluğunu yitirse bile en çok oynanan oyunlar arasında yer almakta. Hanımlarımız mutfakta uğraşmayı sevdiği meyve sebze kesmeyi android cihazlarında da seviyor.

  • FarmVille 2 : Köy Kaçamağı

koy-kacamagi-nasil-oyun
Farmville 2 köy kaçamağı oyunu geçtiğimiz günlerde google play üzerinden ücretsiz olarak sunuldu. İlk Farmville serisi oldukça yoğun ilgi görmüştü. Bayanlar tarafından sevilerek oynanan dünyanın en iyi çiftlik oyunu olarak bilinen farmville en güzel bayan oyunları listemizde son sırasında yer alıyor. Farmville oyununda çiftliğinizi kurup siz de tarlanızı ekmeye başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir