En güzel gelin başı modelleri ve fiyatları

Categories ModaPosted on

Bu yazın müstakbel gelinleri, evlilik hazırlıklarınıza tabi ki başladınız. Tesettürlü gelinlik modellerinizi seçtikten sonra sıra geldi tesettür gelin başı modelinizi seçmeye. Onlarca tesettür gelin başı modelleri arasından birine karar vermek çok zor. Bu zor zamanlarınız da ben de yanınız da olup kararınızda yardımcı olmak için tesettür gelin başı 2015 modasının en güzel görsellerini sizinle paylaşıp tasarımlar hakkında bilgi vereceğim. Hatta size tesettür gelin başı fiyatları hakkında edindiğim bilgileri aktarmaya çalışacağım.

Gelin Başı Modelleri

tesettürlü gelin başı

Öncelikle en sade modelden başlayacağım. Resimde gördüğünüz model sade bir tasarımdır. Tülü eşarp olarak kullanarak bağlamışlardır. Sadece su taşları ile süsleyebilirsiniz. Eğer gelinlik modelinizde sade incilerle süslüyse bu tesettür gelin başı sizin için en uygun model olabilir. Bu modelleri genellikle 150 TL  yada 250 TL arasında yaptırabilirsiniz.

2015 2016 tesettür gelin başı modelleri

Diğer bir model size daha şaşalı bir görüntüye sahip. Bu modelin topuz kısmı daha düşük yuvarlak bir yüze sahipseniz bu model sizin için daha ideal olabilir. Banttaki taşlardan tesettür gelinlik modelinizin manşet kısmına da ekleyebilirsiniz.

en güzel gelin başı modeli

Üçüncü önereceğim model biraz daha aksesuarlar ile süslenmiştir. Düz saten eşarp üstüne boncuklarını takabilirsiniz.

TESETTÜR GELİN BAŞI AKSESUARLARI

Tesettür gelin başı yapımında kullanılan aksesuarlar; genelde taçlar ve son zamanlarda en çok moda olan eşarp üzerine takılan sallantılı boncuklardır. Tesettür gelin başı 2015 modasının en çok kullanılan tesettür gelin başı aksesuarlarından biridir. Tabi bu aksesuarların fiyatları daha pahalıdır.

dantelli gelin başı fiyatları

Tesettür gelin başı dantel modelleri de bu sene gözde tasarım modellerinden olmuştur. Dantel gelinlik modeliyle dantel duvak üstüne taşlarla süslenerek takılabilir. Bu modelde topuz biraz daha yüksek olursa da şık olur.

Tesettür gelin başını görsellerle anlatmaya çalıştım. Peki siz hangi modelleri seçmek isterdiniz düğününüz de.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir