En Güzel Triko Kazak Modelleri

Categories ModaPosted on

Malum havalar artık ısınmaktan vazgeçti. O bir kez yüzünü gösteren güneşte artık göstermekten vazgeçti. Üzerimize kalın bir şeyler giymeden bir yere gitme hayallerimiz yaza kaldı artık. Bizde sizin için 2016 sonbahar kış sezonunun en güzel triko kazak modellerini araştıralım dedik.

Artık moda kendini örgülerle de tamamlamaya başladı. Rengarenk triko kazak modelleri tercih yapmanızda sizleri çok zorlayacak bence. Trikolarda eskide kalan düz modelleri yerine daha modern kalıplara aynı dokuma bir kumaştaki kesimleri yakalamaya başladı bile.

Triko kazak kombinlerinde iki örgü modeli bir arada kullanmadığınız sürece bence şıksınızdır hanımlar.

Şimdi en güzel triko kazak modellerine bir göz atalım…

en güzel triko kazak

Şık modellerden biri daha tesettür triko tunik modelleri olarak da kullanabileceğimiz bu modeller hem rahat hem de şık olmanızı sağlayacak.

güzel yeşil triko kazak

Herkes neon renk giyemez ama kombinleriyle tasarlanınca neon renkler size kendinizden emin bir duruş sergiletecektir.

tesettür triko kazak

Bej renkler trikoda 2016 sonbahar kış modasının en çok kullanılan renkleri olacaktır unutmadan söyleyelim.

 

en şık uzun triko kazaklar

Dediğimiz gibi farklı kesimleri artık moda triko modellerine de aktardı bile. Omuzlardaki kesikler teenage bir hava yakalamanızı sağlar.

triko kazak ve etek kombinleri

Daha modern kesimleri kısa triko kazak modellerini pili kaşe etekleriniz ile kombinleyebilirsiniz.

Sizler için en güzel triko modellerini paylaştık. Umarım kışlık dolap hazırlıklarınızda yardımcınız olabilmişizdir. Unutmadan ve bence tam yeri ve zamanı. Birçoğumuz en sevdiğimiz kıyafetleri yanlış yıkama sonuçlarında kaybetmişizdir. Sizlere son olarak triko modellerinin nasıl yıkacağı hakkında teknik olarak bilgilendirmek istedim.

Trikolar Nasıl Yıkanır?: Triko modellerini yıkarken makinede yıkamamanızı öneririm. Eğer pahalı gerçek yün bir ürün ise sakın makineye atmayın. En sevdiğiniz kazak modeliniz kızınıza olabilir boyuta gelir.  Şu an piyasada bu yün fazla tercih edilmese de siz alırken ürünün yıkama talimatına bakarak temizleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir