En Güzel ve Şık Tesettür Gelinlik Modelleri

Categories ModaPosted on

Kapalı bayanların düğün gününde ne giyecekleri de oldukça fazla önemli olan konuların başında yer almaktadır. Tesettür giyim modelleri içerisinde yer alan en güzel tesettür gelinlik modelleri ürünler bayanların en çok sevdiği ve giymekten keyif aldıkları tasarımlar arasında yer almaktadır. Düğün gecenizde şık olmak ve tüm gözlerin üzerinize çevrilmesini sağlamak adına sizlerde en çok sevilen favori tasarımlarına bir an önce yönelmeye başlayabilirsiniz. İşte 4 adet en şık tesettür gelinlik modelleri;

en şık ve güzel gelinlik modelleri

Dantel Detaylı Kabarık Tesettür Gelinlik: Hanımların en çok beğendiği ve bir bakıma da çekici bi yapıya sahip oldukları detaylardan birisi de danteldir. En az açık bayanlar kadar kapalı bayanları da ilgilendiren dantel gelinlik modelleri tesettürlü bayanların özel günlerinde kendilerini son derece iyi hissetmelerine de yardımcı olmaktadır.

Osmanlı Motifli Tesettür Gelinlik: Eski geleneği yeniden yaşatmak isteyen pek çok kapalı gelin adayları için osmanlı motifli tesettürlü gelinlik modellerinin önemi oldukça fazladır. Şıklığınıza şıklık katacak ve geçmişte ki kültürü yeniden yaşamanıza yardımcı olacak olan gelinlik modelleri ile güzel anınızı taçlandırabileceksiniz.

Taşlı Tesettür Gelinlikler: Özel gecelerden biri olan düğün, kırk yılda bir yaşandığından dolayı doğal olarak gelinlerde abartılı olmaktan da son derece mutluluk duymaktadır. Taşlı tesettür gelinlikler bu yılın en çok modası halini alan 4 favori gelinlik tasarımları içerisinde yer almaktadır.

Tesettür Renkli Gelinlik: Gelinlik modellerinde artık beyaz renk olmayıp istediğiniz her rengi bulabilme özgürlüğüne sahipsiniz. Bu durumda tesettürlü bayanların farklı renk alternatiflerine yol almalarına neden olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir