En İyi Android Fotoğraf Uygulamaları

Categories Güncel Kadın BloglarıPosted on

Özellikle biz bayanların en sevdiği boş zaman uğraşlarından birisi de sizlerin de çok iyi bildiği üzre fotoğraf çekmek veya fotoğraf çekinmek. Biz de nurfeza ekibi olarak bayanların bu tutkularını görmezden gelemedik ve onlar için en iyi android fotoğraf uygulamaları listesini hazırladık. Bu listede ülkemizde ve dünyada hemen her bayanın telefonunda olan fotoğraf uygulamaları bulunuyor. Bu uygulamalar ile fotoğraf çekme, düzenleme, efekt, selfie çekme gibi daha birçok işlem yapılabiliyor. Dilerseniz uygulamalarımızı tek tek inceleyelim ve en iyi fotoğraf çekme uygulamasını belirleyelim.

en iyi android fotoğraf uygulamaları

  • Retrica Android

Retrica uygulaması hem android hem ios cihazlar için tasarlanmış ve google play ile appstore üzerinden ücretsiz olarak indirilebilen fotoğraf çekme, düzenleme uygulamalarının en başında geliyor. Çünkü retrica android cihazlar için tasarlandıktan sonra kısa süre içerisinde milyonlarca indirme sayısına ulaşabilen bir uygulama olarak biliniyor. Efektleri açısından en beğenilen uygulamalar arasında yer alan retrica andorid uygulamasını indirmek için aşağıdaki linke tıklayın.

Android Retrica İndir

  • Candy Camera Android

Candy camera geçtiğimiz dönemlerde yaptığı geliştirmeler ile piyasaya sürülen android fotoğraf çekme, düzenleme ve paylaşma uygulamaları arasında yerini aldı. Bu uygulama bayanların en çok tercih ettiği ikinci android fotoğraf çekme uygulaması olarak biliniyor. Android ve ios tabanlı cihazlar üzerinde birçok efekt ve ekstra düzenleme özelliği ile çalışan uygulama sosyal medyada fotoğraf paylaşım imkanı da sunuyor. Candy camera android uygulamasını indirmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

Android CandyCamera İndir

  • Powercam Android

Powercam uygulaması son dönemlerde tasarlanmış olmakla birlikte en gelişmiş fotoğraf çekme, düzenleme ve paylaşma uygulamalarının başında geliyor. Power Selfie yan uygulaması ile birlikte büyük beğeni toplamayı başaran bu uygulama oldukça güzel efektlere sahip ve bayanlar tarafından beğeniliyor. Kolaj özelliği, sosyal medya özelliği gibi özelliklerin de eklenmesiyle birlikte Powercam en çok rağbet gösterilen fotoğraf uygulamalarının başında geliyor. Powercam efektlerinin bazıları ise ücretli efektler olabiliyor. Uygulama içi satın alma ile efektleri alabilirsiniz. Powercam android uygulamasını indirmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

Android Powercam İndir

Bu makalede en iyi android fotoğraf uygulamaları anlatılmıştır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir