Eşarp Bağlamak İçin 3 İpucu

Categories ModaPosted on

Kapalı bayanların en çok önem vermiş oldukları konuların başında eşarp gelmektedir. Eşarp güzel bir şekilde bağlanırsa hem bayanın yüz hatları ortaya çıkmış olacak hem de güzel görünme şansını da elde edecektir. Daha önceden eşarp bağlama teknikleri konumuzda benzer bilgiler aktarmıştık. Şimdi ise diğer konumuza göre daha farklı ve değişik eşarp bağlamak için 3 ipucu vereceğiniz sizlere.

 

  • Eşarbı Baş Parmağınızla Çevirme

Eşarp bağlayacak olan bayanlar omuzlarına kadar eşarbın ucunu başparmağıyla tutarak kıvırması ve daha sonradan da bir çengel yardımı ile tutturması ortaya güzel bir görünümün çıkmasına neden olacaktır.

eşarp bağlama

 

  • Eşarp Tepeden Bağlama

Diğer bir bağlama yöntemlerinden birisi de eşarp tepeden bağlama olduğunu söyleyebiliriz. Eşarbın uç kısmını başınızın orta kısmına gelecek şekilde yukarıya çıkartmalı ve ardından toplu iğne ile tutmalısınız. Yalnız bu aşama da eşarbın her iki ucunu da kontrollü bir şekilde baş kısmına götürmeniz daha güzel görünmesine yardımcı olacaktır.

eşarbınızı üstden bağlama

 

  • Eşarptan Çiçek Yapmak

Eşarbın her iki ucunu ense kısmına getirerek bir düğüm atmalısınız. Artık başparmağınız ile birlikte düğüm attığınız noktadan itibaren eşarbınızı çevirmeye başlayabilirsiniz. Bu sayede siz çevirmeye başladıkça ortaya çiçek görüntüsü çıkacak ve oldukça da güzel görünme şansını ele geçirmiş olacaksınız.

esarp çiçek yapma

Kadınların güzel görünmesi ve bir bakıma da tarz olabilmesi adına eşarbın doğru bir şekilde bağlanması ve aynı zamanda yüzüne yakışması son derece önemlidir. Bu sayede kapalı bayanlarda güzelliklerine güzellik katmış olacaklardır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir