Farklı Tasarım Tesettür Elbiseler İle Farkınızı Hissettirin!

Categories ModaPosted on

Sıradan elbise modellerinden sıkılıp farklı tesettür elbise arıyor iseniz bugünkü yazımızda kendinize göre en güzel modelleri seçebilirsiniz. Farklı tasarım tesettür elbise modelleri bulmak için biraz daha butik tarzı mağazalara kendine özgü bir stil benimsemiş tasarımcılara yönelmenizi öneririm. Şimdi sizler için seçtiğimiz birbirinden güzel modelleri yorumlamaya ne dersiniz?

Basenden büzgülü elbise modellerini hiç denediniz mi?

farklı tasarım elbise

Sizler için ilk seçtiğim modeller arasında Nebiha Akça‘nın pudra büzgülü elbisesi bulunmaktadır. Tüm zarif vücutlara yakışacağından kesinlikle emin olduğum modellerden biridir. Bu elbise tasarımında bel kısmında geniş roba kullanılarak robanın göğüs ve basen kısmında sık büzgüler eklenmiştir. Gömlek yaka tercih edilen modelde yakalar öndeki patta tamamen birleşerek çok şık bir tasarım oluşturmuştur. Tek renk seçimi kullanılarak zarif bir görüntü yakalanan bu elbiseyi siyah ayakkabı eşarp ve çanta ile kombinleyebiliriz. Ayrıca Nebiha Akça’nın diğer elbise ve tunik tasarımlarını incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Soft renk tasarımlar

soft renk tasarım elbiseler
Önceki konularımız da da bahsettiğimiz bohem tarzını farklı tasarımlarla buluşturarak hem de üzerine soft renkleri ekleyerek şıklığımıza şıklık katabiliriz. Bu uzun uçuş elbiseleri giyerken hem rahat hareket edecek hem de salaş tarzı ile tesettüre uygun görünüm sağlayacaksınız. Şu aralar havalar biraz ısınmışken bu tür salaş elbiselerinizi üzerine deri ceket ile kombinleyebiliriz.

farklı tesettür elbise
Aynı şekilde koyu renklerde de ceketiniz ile kombinleyebilirsiniz. Tamamen düz salaş gelen bir elbise bu kombinle beraber farklı tasarım tesettür elbise modelleri için aklınızda örnek kalabilir. Farklı tasarımdan diye adlandırılan modeller çok işçilik olarak düşünülebilir ama bence farklı tasarım sadelik ile de yakalanabilir.

Siyah beyaz dantelli elbise tasarımları

siyah beyaz tasarımlı tesettür elbise
Siyah beyaz dantelli elbise isim olarak ne kadar da çok klişeleşmiş olarak bilinse de siyahla beyazı farklı tasarımlarla buluşturmak tasarımcının elindedir. Biraz viktoryen tarzı yakalamış bu elbise modelinde hafif kırık beyaz danteller kollarda ve göğüs robasında tamamıyla farklı bir hava yakalamıştır. Aynı şekilde siyah parlak kumaşa eklenen parlak pullar ise özel günler için kullanılabilen şık bir model oluşturmuştur.Eğer tesettür abiye, tunik ve gelinlik modelleri için farklı tasarımlar arayan bayanlarda bu tarzlara yakın modelleri seçerler ise pişman olmazlar.

Farklı tasarım tesettür elbise modellerinde sizlerle en marjinal bulduğum modelleri paylaştım. Farklılığı yakalıyım derken olması gerekenden uzaklaşmadan en şık olanın siz olması dileğiyle hoşça kalın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir