Füme Rengi Nasıl Kombinlenir?

Categories ModaPosted on

Gri ve siyah arasında çok tatlı bir rengi yansıtan füme renk nasıl kombinlenir, hangi renklerle uyumludur birkaç öneri ile sizlere anlatacağız.

Füme griyi çok fazla andırsa da griden daha koyu bir tondur. Antrasit diye de adlandırılabilir bazı mağazalarda. Dış giyimde de siyah sonra en çok satılan ve tercih edilenler arasındadır. Füme kombinleri yaparak asil ve zengin bir görüntüye ulaşabilirsiniz.  Füme kombinleri hangi yan renkleri tercih etmeliyiz? Nasıl uyum sağlayabiliriz? Tek tek bahsedeceğiz.

Gri ile siyah renk uyumu

füme rengi kombin

Dış giyimde düz renk füme yerine kaz ayağı dokusunu tercih edebilirsiniz. Siyahın füme ile oluşturduğu kombinleri dış giyimde kabanlarınızın üzerine seçtiğiniz aksesuarlarda  kullanabilirsiniz.Bu renk kabanlarınızın üzerine siyah deri bot, eldiven ve çanta ile kombinleyebilirsiniz. Yine senenin modası kürklü kabanlarda unutmayalım. Bu modelleri gri ile tercih ederseniz kesinlikle siyah kürkünu kullanmalısınız.

Füme kazaklarınız ve jean pantolon

füme renk kombin

Füme triko yada penye kazaklar giyebilirsiniz. Altına daha spor bir hava kazandırmak isterseniz jean pantolon modelleri ile de kombin yapabilirsiniz. Füme triko modelinizi daha klasikleşen bir tarza yöneltmek isterseniz içine beyaz gömlek de giyebilirsiniz.Yada füme takım elbise gibi görünmesini sağlamak için pantolon giyebilirsiniz. Füme kumaş pantolon modelleri ile hem casual hemde spor bir tarz yakalayabilirsiniz.

Füme renk ile bordo uyumu

füme uyumlu renkler

Füme renge en çok yakışan renklerden biri siyah arkasından hemen gelen renk ise bordodur.  Bordo etek ve bordo eşarbınızı füme kazak ve kaban ile kontrast şekilde kombinlebilirsiniz. Bu kombininizi lame ayakkabı ve lame çanta ile tamamlayabilirsiniz. Çanta modelinizi ise yine trendlerden olan el çantası yani portföy modellerden seçmenizi öneririz.

füme rengiyle tesettür kombini

Son olarak  füme tesettür kombinleri konumuzda bu renge en çok yakışan kumaş türü trikoyu senenin modası piliseler ile birleştirince ortaya çıkan modelleri beğenmemek elde değil. Piliseleri siyah uzun deri çizmeler ve yine triko kazak ile kombinleyebilirsiniz. Bu modellerde şal da tercih edip neon renkler kullanarak fümeyi biraz daha yumuşatarak kullanmış olursunuz.

Verdiğimiz füme uyumlu renkleri tesettürlü veya tesettürsüz tüm bayanlar hatta erkekler bile kombin yaparken kullanabilir. Mesele renk uyumu ve asilliği yakalamak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir