Fuşya Rengi Tesettürde Nasıl Kombinlenir

Categories ModaPosted on

Bugünkü kombin yazımızda sizlere fuşya tesettür kombinleri hakkında fuşya rengini kıyafetlerinizde nasıl kullanacaksınız? Fuşya hangi renkle uyumludur? Hangi renkle kombinlenir gibi sorularınızın cevaplarını vermeye çalışacağız. Bu günlerde fazla ilgi çektiğini düşündüğümüz için renk kombinlerine yüklenmiş durumdayız. Elimizden geldiği kadar sizlere en iyi renk kombini önerileri sunmaya çalışacağız. Fuşyanın sezonu olmayan bir renk olduğunu bir çoğumuz biliriz. Fuşyadan özel günlere tesettür abiye ve elbise tasarımları hatta dilerseniz sokak modasına uygun modeller bile çıkartabilirsiniz. Her bayanın gardolabında vardır bir fuşya parça.
fuşya tesettür giyim

Nedir Fuşya? Fuşyanın anlamı nedir diye sorarsanız fuşya insanda bir rahatlık yumuşama mutluluk nezaket  gibi hislerin doğmasına neden oluyor. Fuşya renk tercihlerinizi sonbaharda bir kenara bırakmayın bu kasvetli havada içinizi ferahlatan bir renk olabilir.

Elbise ve Abiyeler Nasıl Kombin Yapılır

fuşya tesettür elbise ve abiye kombinleri
Sizde  tek parça tutkunu iseniz bu sezon seçimlerinizi kışa inat fuşya rengi ile yapabilirsiniz. Fuşyayı sağdaki resimdeki gibi abiye tercihlerinizde de kullanabilirsiniz. Birde beyaz tenli iseniz emin olun fuşya size eşarpta da çok yakışacaktır. Ya da tek parça hayalinizi küçük pelerinli fuşya elbise seçimi ile de yapabilirsiniz.

Hangi Renk ile Uyumludur?

fuşya rengi nasıl kombinlenir

Fuşya ile siyah parçalarınızın kombinini rahatlıkla yapabilirsiniz siyah ve fuşya birbirini tamamlayan en iyi renklerdir. Eğer biraz daha şatafat severim derseniz parıltılı etek kombin çeşidimizi de tercihleriniz arasında bulundurabilirsiniz. Fuşya rengine en uyumlu diğer renkler krem ve beyaz tonlarıdır. Zümrüt yeşili ve altın sarısı renginin fuşya rengi ile uyumu da oldukça hoştur.

Deniz Masur Özel Kombini

tesettür fuşya kombin

Uzun zamandır tesettürlü kardeşlerime özel bir kombin hazırlamayı düşünüyordum. Sizler için fuşya rengine özel bir kombin hazırlamaya çalıştım. Yukarıda belirttiğim gibi fuşya ile krem ve zümrüt yeşili tonlarını kullandım.

Fuşya Tesettür Kombinlerine Son Olarak Eklemek İstediğimiz…

fuşyanın hakimi sensin

Havaların soğuduğu şu dönemde böyle hanım hanımcık dolaşacağımız pek bir yer kalmadı maalesef. O yüzden sizlere ufak bir tüyo daha! Fuşya kaban modelleri de 2016’da kışın en sıcak parçaları olacaktır. Modern stiletto ile kombininizin güzelliğine güzellik katacaktır. Şuanda fuşya renk nasıl kombine edilir tamamen hakimsiniz umuyorum. Artık tüm detaylara sahipken sizlerinde dolabında bir fuşya olması gerek bayanlar. En şık siz olmanız dileğiyle…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir