Gençler İçin Seçtiğimiz 5 Ferace Modeli ve Fiyatları

Categories ModaPosted on

Gençlere özel seçtiğimiz tesettür ferace modellerini paylaşmaya karar verdik. Genç işi ferace modellerini kardeşlerimizin ihtiyaçlarına göre en güzel ve uygun tasarımlarla birleştirerek özenle seçtik. Genç ferace modelleri fiyat olarak da kalite ile uyumu bir arada birleştirdik. Sözümüzün fazla uzatmadan ilk modelimizi sizlerle paylaşmaya başlıyorum.

1- Salaş siyah ferace modelleri

genç ferace modeli

Seçtiğimiz model gençler için en uygun tasarımlardan biri olan sadelikten yana seçilmiş salaş siyah ferace modelidir. Sadece 190 tl ye satın alabileceğiniz ve siyah ferace modeli tamamen bol kesim olarak tasarlanmıştır. Önden düğmeli şekilde kapanmalı olan feracenin kollarından ve ön kapanmasında kumaştan tasarlanmış şerit şeklinde gül görüntülü bantlar bulunmaktadır. Gençlerin yaşına ağır kaçmayacak şekilde uygun tasarlandığını düşünmekteyiz.

2- Renkli ferace modelleri ne dersiniz?

yeşil genç işi ferace

İçi kıpır kıpır olan gençlerimiz için siyahtan birazcık uzaklaşalım dedik. Sizler için yine tek renk olarak tasarlanmış fazla abartıya kaçmamış modellerden yeşil renk ferace modeli paylaşmak istedik. Fiyat olarak da sadece 60 TL’ye satın alabileceğiniz bu modeli her kombininiz de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Japone kol kesin kullanılan ferace de gömlek yaka tercih edilip önden kaplama düğmeler ile şık bir görüntü yakalanmıştır.

3- Armine’de Gençlere Özel Feraceler

 

genç ferace armine

Gelelim aralarında en şık ferace modelleri tasarlayan Armine markasına. Güzelliğinin fiyatı da biraz olsun diğerlerine göre daha pahalıdır. 150tl-300TL arasında değişen fiyatlarla satın alabileceğiniz genç işi ferace modelleri ile rahatlığınızı ve kaliteyi hissedeceksiniz.

4- Elbise havasında ferace modeller

gençlere göre ferace elbise

Daha kadınsı tasarımlar yerine gençlere önerebileceğiniz elbise havasındaki ferace modelleri dördüncü sırayı almaktadır. Yine siyah tasarımlar üzerinden ilerlemekteyiz. Siyah renkteki birkaç aksesuar ile süslenmiş feraceler gençlerin sevdiği modeller arasında yer alabilir. Bu modellerin fiyatları ise 100 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

5- Özel tasarım Sevenler İçin

özel tasarım ferace

Son olarak beşinci ferace modelimiz ise özel tasarım sevenler için yapılmış siyah önü payetli ferace modelleridir. Size bıraktığımız bu modelimiz biraz daha sadelikten hoşlananlar için tasarlanmış daha hareketli olarak aksesuarlar kullanılmış modellerden biridir. Süslü almayı seven gençler de unutmamış oluyoruz.

Genç ferace modelleri ve fiyatlarını birbirinden güzel tasarımlar ile birleştirerek anlattık. Aklımızdaki ferace modeli seçerken umarım sizlere yardımcı olabilmişizdir.

2 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir