Gençlere Özel Çizgili Tunik Kombinleri

Categories ModaPosted on

Bu yaz aylarında mağazalarda en çok dikkatimi çeken kumaşlar çizgi desenli kumaşlar olmuştur. Tesettürde de çizgili kumaş kombinleri bu aralar en çok yapılan kombinler arasındadır. Bu yüzden yanlış kombinler yapmamız için sizlere çizgili kumaşları nasıl kombinleriz anlatacağım.

En sevdiğimiz rahat bir parça olan tunik modellerini çizgilerle birleştirerek ayrı bir stil oluşturabiliriz. Bu sene gözümden kaçmayan alttaki resimdeki beyaz mavi çizgileri bulunan gömlek tunik modelidir. Bu modeli hem tesettür hem de açık giyimli bayanlar farklı tarzlarda bu sene yazın oldukça çok kullanmışlardır ve hala kullanmaya devam edeceklerdir.

Mavi Beyaz Çizgili Tesettür Tuniği Nasıl Kombinlerim?

çizgili tesettür tunik kombin önerisi

Size hiçbir yerde bulamayacağımız kendimizin uyarladığı ilk çizgili kumaştan tunik modellerin bahsetmek istiyoruz. Mavi tonun aktif olduğu kombinde tunik modelinde tezatlık birbirine yan dik ve çapraz olarak dikilen kumaş parçaları ile sağlanmıştır. Bu sene daha oturan kalıplar yerine tesettürde salaşlık daha çok tercih edilen unsurdan biri olmuştur. Bol duble paça gri pantolon modelini salaş bir tunik üzerine kombin yapılmıştır.  Gözden kaçmayan en iyi kombin parçası ise kahve rengi şal ve saat uyarlamasıdır. Sizde kombin yaparken çanta ayakkabı yerine artık şal saat uyumunu yakalayabilirsiniz.

Çizgili Uzun Tunikler Tesettür Giyim İçin Uyarlanıyor…

genç uzun tunik kombinleri

Yukarıda siyah beyaz çizgili tesettür panço tarzındaki tunik, kot pantolon modeli ile kombin yapılmıştır. Sizde yaz aylarında çizgili tunik modelinizin altına kot pantolon giyebilir. Sokak modasında kullanacağınız bu kombininizi baget model ayakkabılar ile tamamlayabilirsiniz.

Diğer bir kombin ise yine çizgiler ile yer almaktadır. Bu sefer daha ince gömlek tunik modellerinde görüyoruz. Biraz daha beli ince olan bayanların rahatlıkla kullanabileceği bir modeldir. Altına kot pantolon yada aynı renklerden bir pantolon modeli ile kombin yapılabilir. Eşarp seçiminde ise son dönemin moda sayılabilecek eşarplarından şifon şal modellerini tercih edebilirsiniz. Sıcak havada rahat bir gün geçirebileceğiniz kombinler oluşturabilirsiniz. Ayrıca geçen sene yaptığımız gençlere özel tunik kombini konumuza da buradan ulaşabilirsiniz.

Çizgili tunik kombinelerinizi yaparken dikkat edeceğiniz noktalar üzerinde durmaya çalıştık. Eğer yapılı iseniz bu çizgileri yatay tercih etmemeniz gerektiğinizi bilmeyen yoktur. Bu yüzden tekrar demeyeceğiz. çizgili kumaşları alternatif olarak başka kıyafetlerinde de deneyebilir bu senenin modasının bir parçası olabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir