Gençlere Özel Tesettür Tunik Kombinleri

Categories ModaPosted on

Yeni sezonda tesettür giyimde en çok kullanılan, en çok alışverişi gerçekleştirilen kıyafetlerden biri  tesettür tunik modelleridir. Siz gençlere özelde tasarlanmış birçok tesettür tunik kombinlerinden bahsedeceğim. Artık tesettür tunik modellerini hem mağazalar olsun hem de internet üzerinden online alışveriş yaparak tek tuş ile alabilirsiniz. Hem de çok cazip fiyatlara çok güzel tesettür tunik kombinleri yapabilirsiniz. Şimdi biraz tesettür tunik modellerini açıklayayım.

Öncelikle gençler için ilk önerim şuan ki sıcak hava için şifon tunik modelleridir. Daha kalın kumaştan yapılan modelleri tesettür giyim için uygun olabilir.

genç tesettür tunik kombinleri

Resimdeki gibi uzun ama kalın şifon parçalar kullanılmış bir siyah tunik modelini uzun pantolon ile ve yeni feminen ayakkabı stilini yansıtan ayakkabı modeli ile kombinleyebilirsiniz. Asıl nokta atışını da içinde siyah bulundurmayan lacivert desenli eşarp modeli ile kombinlerseniz sade bir kombin olmaktan çıkmış olursunuz.

genc tesettür kombinleri

Yazın en beğendiğim en genç cool gösteren kombinlerinden bir tanesi de çizgili kombinlerden oluşur. Şalınızın rengi ile ayakkabılarınızı kombinlemeniz uyumu yakalamanızı sağlayacak. Tesettür sokak modası gereği jean pantolon kullanarak bu sokak modasına daha yatkın bir kombin yapmış olacaksınız.

genç tesettür giyim kombinleri

Bu kombin ile daha otontik bir tarz yakalayabilirsiniz. Bohem tunik tarzları gençlerin şuan için en çok tercih ettiği tesettür tunik modellerindendir. Tesettür pantolon modelindeki gri detaylar şalında gri olarak kombinlenmesini sağlamıştır.bu kombinle aslında hem bohem hem de feminen bir görüntü sergilersiniz. Kombindeki botlar ise 2015 2016 tesettür kış modası yezi sezon botları haberiniz olsun.

Genelde kombinlerde normal şartlarda zor olarak düşünseniz de Mango ve Zara markalarından kombin önerilerinde bulundum. Bu markaların yakalamış olduğu bu sert feminen tarz tesettür giyimde bu aralar çok karşımıza çıktı. Tesettür olmayan markadan bu kombinleri yapamam demeyin…

Bu yazımda gençlere özel tesettür tunik kombinleri paylaştım.  Bizleri takipte kalın canlarım…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir