Gojii Berry (Kuru Üzüm) Diyeti ile 3 Günde 3 Kilo

Categories Diyet, Güzellik SırlarıPosted on

Fazla kilolardan hemen kurtulmak isteyen balıketli bayanlar buraya. Uzmanlar kuru üzüm diyeti için 3 günde 3 kilo verme garantisi veriyor. Oldukça pahalı olan ama birkaç tanesi ile uzun süre diyete devam edebileceğiniz kuru üzüm ile yapılan diyetle fazla kilolarınızdan kurtulurken hem de size kuru üzümün faydalarından bahsedeceğiz.

kuru üzüm diyeti anlatımı

Diğer adı da goji berry olarak bilinmektedir. Son zamanlarda sosyal medyada oldukça sık karşılaştığımız goji berry diyeti son dömenlerin en popüler diyetleri arasında.

Kuru Üzüm Nereden Alınır?

kuru üzüm resmi

Kuru üzüm derken mor değil de kırmızı kuru üzüm olduğunu öncelikle söylemek isterim. Kırmızı kuru üzüm fazla fiyatlı olarak kilo olarak satılmaktadır.  Nerden bulabilirim diyenler içinde çözüm kolay tüm aktarlarda kuru yemişçiler de rahatlık ile satın alabilirsiniz. Sadece 5 10 TL’lik alacağınız kırmızı kuru üzüm sizin 1 aylık diyetinize yeterli olacaktır. Şimdi bu diyetin ayrıntılarına geçelim.

Kuru Üzüm Diyeti Nasıl Yapılır?

kuru üzüm suyu

Sadece sabahları içeceğiniz sadece kuru üzüm suyu zayıflamanızda yeterli olacaktır. Ilık suya atacağınız 3 adet kuru üzüm 5 dk bekledikten sonra sıcakken içiniz. Aç karın ile içtiğiniz kuru üzüm suyu vücutta yağ yakımına neden olacaktır. Daha sonraki öğünlerinizde beyaz ekmekten kaçınmayı unutmamalısınız. Daha sonrasında 3 gün içerinde tartıldığınızda farkı sizde hissedeceksiniz.

Kırmızı Üzüm Kurusu Faydaları

kırmızı kuru üzüm

  • Kırmızı kuru üzüm sindirim sisteminizin daha da kuvvetlenmesine yediğiniz öğünlerin çabucak eritmenize neden olur.
  • Kuru üzüm göz sağlığına da birebir olarak bilinmektedir.
  • Demir bakımından en zengin meyve olarak bilinen kuru üzüm demir eksiliğinde de önerilen doğal yollardan biridir.
  • Enerji eksikliğinizde de büyük olumlu etki yaratan kuru üzüm yine en başta gelir.
  • Soğuk havalarda antibiyotik etkisi yaratmaktadır.
  • Kansere karşı koruyan meyvedir.

Kuru üzüm diyeti 3 günde 3 kilo ile sizde sağlıklı bir biçimde kilo verebilirsiniz. Sizde deneyerek fazla kilolarınızdan kurtulun…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir