Gri Tesettür Kombinleri Nasıl Yapılmalı

Categories ModaPosted on

Sıkça kullandığımız ve tercih edilen bir renk olan gri ile, gri tesettür kombinleri ve diğer renkler ile uyumlarından bahsedelim. Gri rengini tesettür kombinleriniz de nasıl tercihler yapmanız hakkında örnekler vermek istedik. Gri renkler hem spor hem de klasik alanda tercihiniz olabilir. Ofis modasında da geniş yer kaplayan renk tercihlerinden biri gridir. Grinin birkaç özelliğini araştırdık.

GRİ RENK VE ANLAMI

Gri renk insanlarda bakıldığında en net anlaşılan renklerin başında gelir. Alçak gönüllülüğü ve ciddiyetliliği simgeleyen bir renktir. Peki griyle hangi renk uyumludur derseniz seçeneğiniz bol! Bunun için aşağıdaki kombin önerilerimizi okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

GRİ RENK KIYAFET KOMBİNASYONLARI

gri tesettür elbise

Resimdeki görsel Armine markasına ait bir tesettür elbisedir. Elbisemiz gri siyah uyumu ile kombinlenmiş. Koyu bir bordo renk kullanılmış. Şimdi diğer gri tesettür kombinlerinden seçtiğimiz görselleri inceleyelim.

GRİ RENKLİ TESETTÜR KOMBİNLERİ

gri tesettür kombin

Kombinimiz yine sonbahar kış havası takibindedir. Sonbaharın en gözde parçası hırkaları gri renk ile harmanladığımız çok şık kombinler ortaya çıkmaktadır. Gri renkleri beyaz ya da bej tonlarıyla kombinleyerek ofis ortamında giyebilirsiniz. En klasik şık tasarımları oluşturmuş olursunuz.

gri kombin önerileri

GRİYİ TAMAMLAYAN RENKLER: PEMBE VE PUDRA

Gri rengi kaşe kumaşlarda etek modellerinde tercih ederek şık gri kombinler yapılabilir. İkinci kombinde daha monokrom tarzı 2 ton kullanılmıştır. Resimdeki anvelop etek ile tercih edilen bilekten bağlamalı ayakkabılar anvelop etek boyunun daha şık görünmesini sağlamıştır.bu tür kombinleri iş görüşmeleriniz de kullanabilirsiniz

gri uyumlu kapalı giyim

Gelelim aslında soğuk ciddiyetli duran bu gri rengi kıran en güzel renk olan pembe ile kombinlenmesine…

Gri renkte tesettür kıyafetler pembe ya da pudra tonları da eklendiğinde yumuşak yüzünü göstermiş olacaktır. Bu kombinde 2015-2016 sonbahar kış modasının fırfır detayları da ilgi çekmektedir. Fırfırlar gri renk üzerinde daha net bir duruş sergilemiştir. Sizde gri kıyafetlerinizi çok amaçlı olarak dolaplarınızda saklayabilirsiniz. Yeri geldiğinden şık bir iş kıyafeti yeri geldiğinde ise tatlı renkler eklenen gri tesettür kombinleri yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir