Güliz Ayla Kimdir, Nasıl Ünlü Oldu ?

Categories Güncel Kadın BloglarıPosted on

Türkiye’de yıldızı parlayan bir isimden bahsedeceğiz. Güliz Ayla Kimdir, Güliz Ayla nasıl ünlü oldu? son günlerde en çok dinlenen ve kim olduğu nasıl ünlendiği merak edilen sanatçılar arasında yer alıyor. Güzel sanatçının geçmişinden günümüze doğru bir yolculuk yapalım. Tabiki aşağıdaki Olmazsa Olmaz klibini dinleyip okumak daha keyifli olacaktır:)

Güliz Ayla Kimdir?

Güliz Ayla kimdir sorusuna cevaben; 27 .04.1988 tarihinde Samsun’da doğan Güliz Ayla, bütün hayatını müziğe adadığını söyleyen ünlü sanatçı 10 yıldır farklı sanatçıların vokalistliğini yapmıştır. Son olarak Işın Karaca’nın vokalistliğini yapan Güliz Ayla, Sıla ve Efe bahadır sayesinde ünlenmiştir. Sıla ve Efe Bahadar’la bir ortak arkadaş sayesinde tanışan Güliz Ayla onların kendisini dinledikten sonra çok beğendiğini ve yardımcı olduklarını söylemiştir. 4 yıl boyunca Sıla ile müzik ve arkadaşlık yapan Güliz Ayla geçtiğimiz dönemlerde Beyaz Show’a katılarak ekranlara çıkmıştır. Olmazsan Olmaz isimli söz ve müziği kendisine ait olan şarkısı ile yıldızı parlayan ünlü sanatçı bu şarkıya bir de klip çekmişti. Klibi ve şarkısı büyük beğeni toplayan Güliz Ayla hem sosyal medya gündeminde hem de magazin gündeminde oldukça ilgi görmüştür. Belkide bize şuan Güzil Ayla kimdir adlı makaleyi yazdıran bu çıkışı olmuştur. Olmazsan Olmaz isimli şarkı Youtube ve çeşitli müzik kanallarından sürekli dinlenen bir parça haline gelmiştir.

güliz ayla kimdir

Hatırlarsanız İrem Derici’nin Kalbimin Tek Sahibine isimli parçası gibi önemli çıkış yapan şarkılar arasına girmeyi başarmıştır. 27 yaşındaki sanatçı Eylül ayında albümünün çıkacağını ifade etmiştir. Eylüldeki Albümün ismi büyük ihtimalle Olmazsan Olmaz olacak. 9 şarkılık bir albüm olacağını ifade eden sanatçı genellikle konserlerde Sıla ile birlikte çıkıp şarkılarını seslendiriyor. Konuk olduğu televizyon programlarında da sesini tanıtmaya çalışıyor. Güliz Ayla kimdir , Güliz Ayla Nasıl Ünlü Oldu?  gibi sorularınıza bu yazımızda cevap vermeye çalıştık. Kısa sürede oldukça beğeni toplayan kalbi de kendi kadar güzel olduğuna inandığımız sanatçıya bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir