Haki Rengi Kombinleri Nasıl Yapılır?

Categories ModaPosted on

Kışın sıcak renklerinden biri de haki rengidir. Askeri bir hava taşıyan bu renk farklı kombinlerle farklı stiller doğurmuştur. Şimdi haki renk kombinleri nasıl yapılmalı? Haki rengi hangi renk ile kullanmalıyız? Aklınızdaki birçok soruyu cevaplayacağız.

Öncelikle bayanların genelinde kombin konusunda şöyle bir yanlış düşünce var. Örneğin haki elbise kombini yapmak ile haki gömlek kombini yapmak arasında pek bir fark yok. Renk seçimleri ve mantık aynı olduğu için önerdiğimiz uyumlu renkleri tüm abiye, tunik, elbise, etek, pantolon, ferace ve mont gibi tüm kıyafetlerde kullanabilirsiniz. Kısacası mantığı yakalarsınız, şıklığı da yakalarsınız.

İşte sizler için hazırladığımız 5 haki kombin önerisi..

1-Haki kombinler yaparken beyaz renk kullanımı

haki renkle kombin

Kışın en çok kullandığımız triko modellerinin üstüne baskı seçenekleri kullanabilirsiniz. İlk kombinimizde haki renkli triko bir kazağın üzerine kışın soğukluğunu canlandıran beyaz baskılar yapılmıştır. İçinde beyaz rengi bulunduran haki triko kazağın altına beyaz dar paça pantolon giyebilirsiniz. Yine haki tonlarında eşarp tercih ederken triko tunik altını beyaz yakalı gömlek ile tamamlayabilirsiniz.

2-Haki renk ve jean pantolon uyumu

haki renkle pantolon kombini

Kaşe kumaşa görüntü olarak benzerliği ile tanınan buklet kumaş haki kabanın altına jean pantolonunuzu kombin edebilirsiniz. Renkli tunik şeklindeki gömlekler ile de kombinizi tamamlanmış olursunuz. Kombininizi spor ve klasik giyimin arasındaki ince çizgide tutmak için gömleğinin yakalarını tamamen ilikleyip büyük taşlı kolyeler takabilirsiniz.

3-Haki ve siyahın büyüleyici uyumu

haki kaban kombin

Hemen hemen en çok tercih edilen ikili renklerden biri haki rengi ve siyah rengidir. Kışın en huzurlu hissedeceğiniz tonları haki ceket ve siyah eşarbınızı bir araya getirdik. Haki trençkot altına uzun siyah elbise ile ve onu tamamlayan kısa botlar ile kombinimizde casual bir izlenim bıraktık. Şehir hayatına dahil favori kombinler den biri haki ve siyahın büyüleyici uyumudur

4-Haki tesettür keçe kaban kombini

haki rengi ile keçe kaban kombini

Uygun fiyatlarda tüm mağazalarda tüm internet sitelerinde bulabileceğiniz haki past keçe kabanları açık renk şallarınız ile kullanabilirsiniz. Gün içinde hareket rahatlığı sağlayan bu kaban modelleri giy_çık olarak da rahatça kullanabileceğiniz modellerdendir. Kısaca önünüzü kapattığınız keçe kabanın üstüne sadece açık renkli şal ile kombininizi tamamlamış olursunuz.

5-Hardal rengi de önerdiğimiz kombin renkleri arasında

hardal ve haki uyumu

Hakinin yanına yakışan renklerden biri de kesinlikle hardal rengidir. Kıyafetinizde ufak detaylar olsun ya da eşarbınızdaki hardal tonları olsun haki ile birleşince gözü yormayan tatlı bir kombin oluşturmuş olursunuz.

Ayrıca dilerseniz haki renginin ana rengi olan yeşil rengi için yaptığımız kombinlere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Haki rengi kombinleri nasıl yapılır sorusuna dahil umarım aklınızda hiçbir cevapsız sorunuz kalmamıştır. Haki rengi pembe tonları hariç tüm renklerle uyum içinde rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir