Hasret Moda Tesettür Gelinlik Modelleri

Categories ModaPosted on

İlkbahara yaklaşırken 2016 hasret moda tesettürlü gelinlik modelleri arasından en şıkları siz yeni gelinler için sergiledik. Tesettür gelinlikte aranılan ilk markalardan biri olan Hasret moda genç kızların aradığı marjinal tüm gelinliklerin bir arada bulunduğu bir marka olduğunu gözler önüne serdi.

Şimdi sizlere yaklaşan düğünleriniz de seçmeniz için farklı birkaç tesettür gelinlik modellerinden bahsedeceğiz. Bakalım sizin aklınızda hangileri yer edecek.

Boncuk İşlemeli Tesettür Gelinlikler Baharın Yine İlk Tercihleri

Tesettür gelinlik modellerinde bu baharda boncuk işlemeli gelinler yine genç kızlar arasında ilk sıralarda yer alacak. Kırık beyaz modeller renk seçiminde beyazın bir sonraki sırasında gelmektedir. Resimdeki gibi borak renklerinde boncuk işlemeleri ile oluşturulan motifler kendine güvenen zayıf genç gelinler için daha uygun olacaktır. Hasret modanın bu gelinlik modelinde pelerin kullanılmıştır. Gelin başı olarak da pelerinin kapüşonunu tercih edebilirsiniz.

hasret moda tesettürlü gelinlikler

Favorilerimiz Danteller

Bayan olarak her zaman dantel tutkularımız bilinmektedir. Birde danteli gelinlik ve beyazda birleştirdiğimiz zaman ortaya çıkan modeller paha biçilemez olur. Hasret moda ise dantelleri bu straplez görünümlü tesettür gelinlik modelleri ile birleştirerek tesettürlü bayanlarında gönüllerini almıştır.

hasret moda tesettür gelinlik

Kırık beyaz bir model daha hasret modada gelinlikleri beklemektedir. Bu modelde daha çok dantel varken bir taraftan da düz kumaş tercih edilmiştir. Yakasındaki v ayrıntı ve ufak papyon farklı bir gelin havası içine sokabilir sizi.

hasret moda tesettür gelinlikler

İşçilik Sevenlere Özel Tesettür Gelinlikler

hasret moda gelinlikleri

Gelinliğinden aylarca söz etmek isteyen gelinler bu modeller sizin için diyebiliriz. Yine altın tonlarının tercih edildiği gelinlikte aşırı bir işçilik olduğu gözlerden kaçmıyor.

En farklı olmak isteyenler içinde bu 1960 yılların kalan elbise modellerini andıran şapkalı ve yakalı modeli tercih edebilirler. Üstü dantelli altı beyaz düz kumaştan olan modelde etek kumaşından yaka ve manşetler yapılmıştır. Boğaza kadar dantel kaplı bluz ve şapka uyumu ile en farklı tesettür gelinlik modellerinin arasına girebilirsiniz.

hasret moda tesettür gelinlik modeli

2016 hasret moda tesettür gelinlik modelleri seçiminizde sizlere yardımcı olmak amacıyla paylaştığımız resimlerde umarım sizlerinde aklında kalan modeller olmuştur. En şık gelin olmanız dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir