H&M Tesettür Markası Oldu

Categories Güncel Kadın Blogları, ModaPosted on

Tesettüre yeni bir soluk katan marka H&M ’i sizlere anlatalım dedik. H&M tesettür sektörüne birçok popüler giyim markası gibi adını yazdırdı. Şaşırmanız doğal H&M tesettürlü olmayan bayanların tasarımlarını yapan bir markaydı.  Tasarımlarında artık tesettürlü modellere yer vererek bizleri de mutlu etmiştir. Paris moda haftasında H&M modellerini tanıtmıştır. Tesettür giyim de daha net ve modern çizgililere sahip hepimiz tahmin ediyoruz.

Tesettür giyim için H&M ilk kez çekimlerinde tesettürlü bir bayan Mariah Idrissi ‘yi oynatmıştır. Türbanlı model olan Mariah Idrissi normalde modellik yapmıyor. Bir güzellik merkezinin sahibidir. Zaten kendi güzelliği ile herkesi büyülemektedir.

2015-2016 sonbahar kış modasın da tesettür giyimde yeni heyecan yaratan H&M ‘in modern modellerini  sizlerle paylaşalım o zaman…

Palto Modelleri

hm tesettür palto

Resimdeki türbanlı model çekimlerde yer alan Mariah Idrissi. H&M  sonbahar kış modasında daha düz desensiz kumaşlarda tercih kılmıştır. Tesettürde sadelikten yana salaş tasarımları vardır. Sezonda modanın en önemli parçası yuvarlak omuzları kalıplarında kullanmış çok da güzel görünüşler yakalamıştır.

Bol Pantolonlar

 

hm tesettur giyim pantolon

H&M tesettür giyimde bu sezon  pantolon modellerinde ayakkabıları gizlemeye karar almış. Pantolon modelleri uzun pileli modellerdir. Yüksek beller yerine ya düşük bel ya da normal beller tasarlanmışlardır. Tesettür giyimde bu modellerin kombinlenmesi ile şık bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Aksesuar Modası

HM kadın aksesuar

Türbanlı modelden aksesuar modelleri çekiminde de destek alınmış. Ortaya güzel fotoğraflar çıkmıştır. H&M modellerinde sadeliği yakalarken aksesuarda da bolluğu tercih edip farklı kombinler oluşturmuştur.

HM sezona hızla girip modelleriyle büyük beğeni kazanmıştır. Sizde H&M markasının tesettüre adım attığı bu çekimlerden yola çıkarak ürünleriyle tarzınızda farklılık oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir