Huuri Butik Tesettür Giyim İle Mücevheratı Birleştirdi!

Categories Güncel Kadın BloglarıPosted on

Huuri Tesettür Butik  “Bu Dünyanın Huri’lerine” sloganıyla Kayseri’de tesettür butik mağaza konseptini altın mücevherat konseptiyle birleştirerek bir ilke imza attı.

Huuri Butik

Huuri Tesettür Butik 2 sene önce Kayseri giyim sektörüne çok hızlı bir giriş yapmıştı. Her an kendini geliştirip müşterilerine daima en şık en tarz en farklı en uygun ürünleri sunmayı düstur haline getirdi. Butik giyim sektörüyle  altın mücevherat sektörünü birleştirip bayanlar için vazgeçilmez şeylerin başında gelen kıyafet, altın ve mücevheratı tek mağazada birleştirdi. Tabiki bu durum birçok Huuri Butik müşterisi ve takipçilerinden tam not aldı.

Huuri Tesettür Butik İstanbul’un en popğler tesettür giyim tasarımcılarından 25 firma ile çalışıyor. Bu firmalar ise sırasıyla Mascara, Tdee, Deelake, Almarwah, Hilal Oğuzkan, Zein, Baqa, Cloche, Mejj, Misswench, Nars, Senna, Ayzer’s, Hanzade, Qupra, Missemramiss, Taly’s, Allday, Minel Aşk, Bnn markalarıdır. Bu markalardan da anlaşılacağı üzere giyim ihtiyacı olan tesettürlü bayanlar Huuri butiğe uğradıklarında aradıkları şeyi kesin buluyorlar. Çünkü kreasyonun bütün ürünlerini müşterileri için ayırt etmeksizin bulunduruyorlar. Bu sektöre girerek Kayseri’de ki modern tesettür açığını kapattıklarını bildiren Huuri Tesettür Butik sahibesi Huri Kıranatlı Nurfeza editörlerine verdiği demeçte;

Huri Kıranatlı: “Çok zevk aldığımız bir işi yapıyoruz. Aslında hobi olarak başladığımız bir girişimi butiğimizde tanıştığımız ve kısa zamanda dost olduğumuz müşterilerimizin yoğun talebi sayesinde ve Allah’ın yardımıyla  oldukça geliştirdik ve her geçen gün daha iyi hizmet verebilmek için gelişerek değişiyoruz.” diyor.

Huuri, tesettür giyim konseptine, altın takı konseptinin ilavesiyle birlikte Huuri Butik müşterilerine kolaylık getirmiş oldu yani başka bir değişle sarraf Huuri müşterilerin ayağına geldi. Huuri altın ve mücevherat bölümünü incelediğimizde kıyafet teki farklılığın altın ve mücevher takı da da hakim olduğunu görüyoruz ve sarraf bölümü yetkilisine sorduğumuzda bayanların çok hoşuna gidecek bilgiler alıyoruz. Altın takı ve mücevherat bölümünde ürünlerin %85’i ithal tasarımlarmış. Yani Huuri’den almış olduğunuz bir takıyı başka bir bayanda görmeyeceksiniz. Çünkü her üründen bir tane getirtiliyor ve şanslı sahibesini bekliyor

Huuri Tesettür Butik Altın Mücevherat mağazası yaklaşık 200 metrekare 2 katlı ve 4 bölümden oluşuyor giriş kısmı tasarım yeni sezon tesettür giyim ürünlerinin ve altın mücevheratın sergilendiği bölüm. Aşağı kat ise outlet indirim reyonu ve tesettür abiyelerin bulunduğu bölümdür.

Ayrıca sosyal medya da instagram üzerinde Huuri Butik olarak aktif olarak görebilirisiniz ve kapıda ödeme seçeneğiyle beğendiğiniz ürünü alabilirisiniz. Tabii ki huuributik.com adresinden de ulaşabirsiniz. Bizden size ufak bi tavsiye biz gittik gördük her şeyiyle çok tarz ve fiyatlarını uygun bulduk. Size de en yakın zaman da Huuri Tesettür Butik & Altın Mücevherat’a uğramanızı tavsiye ederiz.

Son olarak Huri hanım diyor ki; “Alışveriş önemli değil bir kahvemizi içmeye gelsinler. Bizim müşteriye değil arkadaş ve dostlara ihtiyacımız var. Çünkü biz yaratılanı seviyoruz, yaratandan ötürü…”

Huri Butik İletişim Adresleri:

Adres: Köşk Mahallesi, Köşk Caddesi, No:81/b, Melikgazi / KAYSERİ

Telefon: 0(352)999 30 50

Web Sitesi: www.huuributik.com

Facebook: www.facebook.com/huuributik

Instagram: www.instagram.com/huributik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir