2016’da 7 İklim Pardesü ve Kap Modelleri

Categories ModaPosted on

Tesettür giyim sektöründe önemli bir yere ulaşan 2016 yeni sezon İklim pardesü ve kap modellerini incelemeye karar verdik. Bu hafta sonuna doğru habercisi olduğumuz kar yağışına hazırlıklı bir şekilde girmeliyiz. Bu yüzden sizler için en güzel 7İklim pardesüler ve kapları inceledik.

iklim pardesü kap

Üretimini ve tasarımı tamamen kendisine ait olan marka bayanların tesettür giyimde ilk tercih ettiği markalar arasındadır.

7 İklim Tesettür Mevsimlik Pardesüler

7iklim pardesü modelleri

Sadece kış olarak değil ince ama sıcak tutan kumaşları ile her zaman tercih edebileceğiniz 7 iklim pardesü modelleri mevsimlik pardesü seçimleri ile sizlerin rahatlığını sağlayacaktır.

İlk resimde kahve siyah renklerin baz aldığı modelde ince kemer ayrıntısı kullanılarak bir pardesü görünümünden daha fazla bir elbise görünümü kazandırılmıştır. Bu yeni sezon tüm tasarımlarında aynı çalışmalardan yola çıkılmıştır.

İkinci ekoseli model ise değişik kapama kullanılarak diğer kap modellerinden daha giyinmek isteyenler için en iyi örnek modellerden biridir. Hardal ve petrol yeşilin bir arada kullanıldığı bu model modern çizgileri taşımaktadır.

7İklim Kaşe Kap Modelleri

7 iklim tesettür kaşe kap

Vitrinde ilk gördüğünüzde aklınızdan çıkmayacak model olan siyah baskı desenli bu İklim kap modeline hemen sahip olmak isteyeceğinize eminiz. Yandan fermuar kullanılan siyah ve haki renkleri tercih edilen bu modelde işçilik açısından en önemli çalışmalar uygulanmıştır. Hem aksesuar açısından da zengin bir kap modelidir.

2016 Yeni Sezon Taşlı Pardesü Modelleri

iklim tesettür giyim taşlı pardesüler

Pardesünün en güzel tasarımlarından biri ise iklim pardesünün taş işlemeli modellerindendir. Yaka manşet ve patında kullanılan payetlerde taş işlemler tercih edilmiştir. Belindeki kuşak detaylarında ise uç kısmında payetler eklenerek yapılmıştır. Genelde ince kumaşlar tercih edilen bu şık pardesüler özel günlerde bile kullanılabilir niteliktedir.

yeni sezon 2016 iklim pardesü

Bu çalışmalrınızı birkaç modelde uygulayan iklim markası bayanların her isteğine göre farklı modeller tasarlamaktadır. İkinci model ise pelerin görünümlü pardesü modelidir. Eğer sizde küçük omuzlara sahip iseniz pelerin modelleri tercih edebilirsiniz. Bu modellerde de süsten kaçmayıp işlemeler yine tercih edilmiştir.

Alternatif Tesettür Pardesü Markaları

Aradığınız pardesü modelini 7 iklim markasında bulamadıysanız aşağıdaki Kayra, Doque ve Zühre pardesü modellerine göz atabilirsiniz.

2016 İklim yeni sezon pardesüler ve kap modelleri şuan kışı yarılamışken mevsimlik modelleri ile de tercihleriniz arasında olabilir. Şık kalın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir