2016 İnci Bayan Ayakkabı Modelleri ve Kış İndirimi

Categories ModaPosted on

Ayakkabı sevdalarından vazgeçemeyen bayanlara müjde! 2016’nın en büyük kış indirimlerinden birini yapan İnci ayakkabı modellerini sizlere sergiliyoruz. İnci’nin bayan ayakkabıları ve kış indirimleri başınızı döndürecek şekilde devam ediyor. Kışın alacağınız yeni sezon ayakkabıların %50 +30 ve bazı modellerde %80’e varan indirimler yapılmaktadır.

inci giyim mağazaları

Son zamanlarda defilelerde de ünlü tasarım markalara eşlik eden İnci, yakın zamanda Tribe of Raisa&Vanessa’nın koleksiyonu için özel çizmeler tasarlamıştır.  Şimdi markanın yeni sezon ürünlerini inceleyelim. √

2016’da Vazgeçilmez İnci-Siyah Rugan Ayakkabılar…

bayan inci siyah ayakkabı

Siyah her zaman ayakkabı modelleri olsun ister çanta olsun tüm bayanların favori rengidir.  Hem de siyah rugan ile birleşince ayakkabıda vazgeçilmezlerin arasına girer. Sezonun trend ayakkabılarından olan feminen detaylı ama kadınsı özelliğini kaybetmeyen bütün topuklu rugan ayakkabı modellerini bilekte biten pantolon modelleri hatta etek modelleri ile de kombin yapabilirsiniz.

İnci’de Zincirli Çizmeler Bu Kış İlk Tercihiniz Olacak.

2016 inci bayan çizme modelleri

İnci çizme modellerinde zincirli modelleri unutmayarak yine şıklığın geçtiği yolları belirtmiştir. Siyah ile metal uyumunu fermuarlı botlar ile birleştirerek sportif bir hava yakalamıştır. Pantolonları geniş paçalı botların içine sokarak kışın en güzel kombinlerini yapabilirsiniz.

Işıl Işıl Olmak İsteyenler İçin Özel Tasarımlar…

inci özel tasarım bayan ayakkabı modelleri

Parlamak isteyenler buraya diyebileceğimiz lame ayakkabı ve çanta modellerini yeni sezonda İnci mağazalarında ve online satış sitelerinde bulabilir hatta birçok indirim ve inci kampanyalarından da yararlanabilirsiniz.

İnci Bayan Spor Ayakkabıları Tüm Gençlere Önerimiz!

inci'nin gençlere özel 2016 spor ayakkabıları

Rahatıma düşkünüm diyenler için inci spor ayakkabı modellerini önerebiliriz. Hem kaliteli yapıları ile uzun süre kullanabileceğiniz ayakkabı modelleri trendleri takip eden kalıplardan tasarlanarak moda çizgisi seyrindedir. Renk renk inci bayan spor ayakkabı modelleri gençlerinde büyük ilgisini çekecektir.

Dizilerdeki Ayakkabı Modelleri Aklınızda Kalmasın…

incinin dizide kullandırdığı kadın ayakkabı modelleri

Yeni sezon İnci bayan ayakkabı modellerinden bahsetmişken son olarak İnci markası sponsorluğundaki sevilen dizi paramparçadaki ayakkabılarda aklınız kaldıysa İnci mağazalarında bu ayakkabılara sahip olabilirsiniz.

2016 inci bayan ayakkabı modellerini ve kış indirimini yakalamak için en yakın İnci mağazalarını ziyaret etmekte geç kalmayın. Şık kalın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir