Instagram Fenomeni Sena Sever’le Çok Özel Kombinler

Categories ModaPosted on

Bugün Instagram’ın fenomen adı Sena Sever’den bahsedeceğiz. Öncelikle Sena Sever kimdir kısaca bahsedip daha sonra oluşturduğu harika kombin önerilerinden derlediğimiz kombinleri paylaşacağız.

Sena Sever kimdir?

sena sever

Sena Sever 18 yaşında yedi kardeşin en küçüklerinden olan tesettürün son zamanlarda en çok takip edilen bloggerlarından biridir. Aslen Rizeli olarak bildiğimiz Sena Sever bir akrabasının yanında asistanlık yapmaktadır. Zamanla sosyal medyayı daha çok da Instagram’ı kullanarak takipçisini 300k küsürlere kadar arttırmıştır. Yaptığı kombinler ile tesettür giyim sektörüne de ışık tutan fenomenimiz genç yaşına rağmen büyük bir hayran kitlesine sahip. Ayrıca hayran kitlesi tarafından boyu ve kilosu merak edilen fenomenimizin henüz bu konuda bilgilendirme yapmış değil.

Son olarak şunları da eklemeden geçmeyelim. Instagram da takipçisini arttırınca bunu değerlendirmek isteyen Sena Sever şal satışını da yapmaktadır. Daha sonra bununla da yetinmeyip markaların kombinlerini kendi sayfasında paylaşmaya başlamıştır. Bu konuda hayalleri olan gençlere ışık tutmuş sayılır bizce.

Çok sevilen tasarımları gittikçe ilgi çeken en beğenilen kombinlerini sizlerle paylaşmadan geçemeyeceğiz.

Kışlık tesettür kombinler şimdiden hazır!

sena sever kombinleri

Sena sever kombinlerinde kışın geldiğini keçe kabanlar süet ayakkabılarıyla hemen bize belli ediyor. Kareli camel atkısını camel rengi ayakkabılar ile kombinlemesi bu sezon camelin en çok tercih edilen renklerden biri olacağını belirtmektedir. Trençkot boyu ise geçen senenin modasının dışına çıkıp bu sene uzun trençkotların kullanılacağının habercisidir.

İkinci kombininde ise bordo ve camel rengini bir arada kullanarak spor ve şıklık yakalamıştır.

Uzun etekler tekrardan moda…

sena sever etek kombini

Artık zamanla tesettürlüler de tesettürlü genç bayanlarda göremediğimiz uzun etekler Sena Sever’in kombinleri ile tekrardan moda olmaya başlayacak. Uzun düz etekleri uzun aynı renk kumaştan yelekler ile kombinleyerek kışa uygun tesettür kombinler oluşturulmuştur. Kısaca bu kış toprak tonlarını dolaplarınızdan eksik etmeyin deriz.

Tesettür spor kıyafetler Sena sever farkıyla bir başka

 

tesettür spor kombin

Tesettürde spor kıyafetler oldukça çok fazla ama bunları asıl iş birbiriyle kombinlemek de. Sena Sever de bu işi en iyi yansıtan bloggerlardan biri. Salaş trikoların altına dar paça pantolon ve botlarıyla en güzel kombinleri oluşturmuştur. Kotlardaki zımba detayları çantasındaki pul detaylarıyla kombinlemeside farklı bir tarz oluşturmuştur. Sırt çantası seven bayanlar için tesettür spor kombinler en iyi seçimlerden biridir.

Sena sever, abiye seçiminizde ve yanınızda.

sena sever'le abiye modası

Son olarak Sena Sever’in abiye modellerini de instagram’ında bol bol paylaştığını görüyoruz. Birçok markanın tesettür abiye modellerinin paylaşan Sena sever abiye arayan bayanlar için yardımcı olacaktır. Paylaşımlarında ürünlerini nereden bulabileceğinizi anlatan açıklamalarda bulunmaktadır.

Sena sever kombin önerilerini sizler için paylaştık. Muhafazakar bir moda olmadığını düşünen Sena Sever ölçülü giyim şekliyle umarım sizin kombinlerinize de yardımcı olmuştur.

1 comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir