İpek Evi’nde Eşarp ve Şal Modelleri Çok Şık!

Categories ModaPosted on

Tesettürün en önemli unsurundan olan başörtüsü ve şalların son zamanlarda en çok aranan markası ipek evi eşarp ve şal modelleriyle fiyatlarını, nereden satın alabileceğini gibi tüm soruları bugün ki yazımızda cevaplayacağız.  Markanın son zamanlarda reklamlarına bilboardlarına çok fazla gelerek sizlerle bu şık modelleri paylaşmak istedim.

Yurt dışında da 4 adet, yurt içinde ise 100’e yakın mağazası olan İpek Evi markasının özellikle İstanbul’da 29 mağazası bulunuyor. Bimpeks A.Ş. adlı bir tekstil firması’na bağlı olan İpek Evi tesettür giyimin öncü markalarından olmayı başardı.

İpek Evi Çiçekli Şal Modellerinin Farkını Hissedin…

ipekevi çicekli şal modeli

Genç nesil tesettür seçimin artık eşarplar yerine şalların rahatlığını anlayarak seçimlerini buna göre yapmaya başlamıştır. Ama genelde seçilen şal modelleri düz renk ve modelsizdir. İpek evi şal modellerinde artık desenler şıklık yaratır şekilde dizayn edilmeye başlanmıştır. Resimdeki modelde mavinin tonları kullanılan kıyafetlerde beyaz şal üzerine işlenen mavi çiçekler şal olarak kullanıldığında daha uygun ve daha modern bir stil oluşturmuştur.

2016 Soft Renkleri Eşarplarda Yazın Kurtarıcısı…

 

ipek evi soft renkli şallar

Yazın renk seçimlerimiz biraz daha açık tonlardan olur. İpek evi de 2016 yaz şal modellerinin renklerini seçerken soft renk skalasından yararlanarak seçimlerini yapmıştır. Sizde bu seçimleri yaparak yazın bunaltıcı  havasını biraz olsun azaltmış olabilirsiniz.

İpek’in en kaliteli üretiminin yapıldığı Bursa’nın kumaşlarına en yakın kumaşlardan üretim yapan ipek evi kalitesi ile de müşteri memnuniyetini sağlamıştır.

İpek Evi Düz Renk Şalları Sevenleri de Unutmadı

2016 ipek evi düz şal

Konunun başında düz şallardan da bahsettik, yine her zaman düz olan şallar daha hızlı kombinler yapmamıza yarar. İpek evi basic collection isimli koleksiyon ile düz şalları farklı bir bakış açısıyla karşımıza çıkarmıştır. Eminiz ki bayanlar sizde bu görsellerde gördüğünüz modellerden esinlenerek alışverişlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Son olarak ipek evi şal modelleri fiyatlarından da biraz bahsedelim. Şal ve Eşarp Fiyatları 75 TL ile 100 TL arası değişmektedir. Yalnız indirim günlerinde biraz daha uygunlarını bulabilirsiniz.

Meraklıları için söylemeden geçmeyeyim dedim. Dergi okumayı sevenler ipek evinin moda ve kadına özel birçok konunun yer aldığı rengarenk adlı dergileri okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir