İpekyol Sonbahar Kış 2016 Koleksiyonu

Categories ModaPosted on

Sonbaharda  kendini en iyi gösteren markalardan olan İpekyol markasını incelemeye karar verdik. İpekyol 2016 sonbahar kış koleksiyonu en güzel parçaları sizler için derledik. Farklı bir renk tonuyla sonbaharın kapılarını açan ipekyol tasarımlarında sadeliğinden net çizgilerinden hiç bir şey kaybetmeden yoluna devam etmektedir. Tesettürlü bayanların düşünmeden alışveriş yapabileceği modelleri sizler için seçip ayrıntılarını anlattık.

Şimdi ipekyol markasını 2015 2016 sonbahar kış koleksiyonunu inceleme zamanı…

Çizgiler ipleri ele almış…

Kışın karşımıza diğer markalardan farklı olarak çizgileri kullanmıştır.  Çizgilerde sonbaharda kullanılan renkler siyah ve beyazdır. İnce ve kare desenlerin oluşturduğu bu modelleri genelde üst gruplarda bluzlarda ve tuniklerde kullanmışlardır.

ipekyol tesettür giyim 2016

Yeşil tonları…

Sonbaharda ne kadar yapraklar turuncu renkleri andırsa da biz yeşili ipekyol ile hissedeceğiz. Aşağıdaki gibi yeşilin her farklı tonunu tek bir kombin içerisinde kullandığınızda şok şık duruş sergileyeceksiniz. Resimdeki sıfır kol tuniği  aynı tonda boğazlı kazak ile kombinleyebilir rahatça giyebilirsiniz.

2016 ipekyol koleksiyonu

Monokrom kesimler…

Siyah ve beyazın asaletini sizde bu kombinler ile oluşturabilirsiniz. Siyah pantolon etek modellerini bilekte bitirerek yüksek belde tercih ederseniz modern şık bir görüntüye sahip olmuş olacaksınız. Siyah yelek modellerinde ise beyaz gömlek kolları ilk dikkat çeken detaydır. Yelek modellerinde fakir kolun moda olacağını bu noktadan anlayabiliriz.

ipekyol sonbahar kış koleksiyonu

Kaban Modellerinde Yeşil sıcaklığı…

Yeşili sadece direk kombinlerde kullanmak ile yetinmeyen ipekyol markası yeşil tonlarını kaban modellerinde de çok aktif olarak kullanmıştır. Fazla detaydan kaçınmış sadeliğe önem vermiştir.

ipekyolun yeşil elbise 2016 katalogu

Süet modasıyla kışın hiç üşümeyeceksiniz…

Kışın hiç üşümeyeceksiniz derken ciddiydik süet kumaşları  kullanan ipekyol kışın size sıcacık kumaşlarıyla dokunacaktır.

2015 2016 ipekyol kış

2016 TESETTÜR SONBAHAR KIŞ SEZONUNDA İPEKYOL MODASI

ipekyol tesettür

Tam olarak bir tesettür giyim firması olmayan ve tüm bayanların ihtiyaçlarına göre hareket eden İpekyol markası, 2016 sonbahar kış sezonunda tesettürlü hanımlarında beğenisini kazandı. Ürünleri şuan tüm online e-ticaret firmalarının vitrin resimlerini süslemiş durumda. İpekyol sonbahar kış koleksiyonunda tesettürlü bayanlarda tüm aradıklarını bulacaklarına eminim. En güzel modelleri seçmeniz dileğiyle…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir