Kadınlar İçin Bilinmeyen Güzellik Sırları ve Tüyoları

Categories Cilt Bakımı, Güzellik SırlarıPosted on

Bugün ufak detaylar ile büyük hamleler yaparak biz kadınların güzellik adına tüyo ve sırlarını okurlarımıza anlatacağız. Bu tüyolar bayanlara çok zor durumda kaldıklarında belkide hayat kurtarıcı hamleler olacaktır. Kadınlara özel pek bilinip uygulanmayan ama oldukça şaşırtıcı sonuçlar veren güzellik tüyoları ve sırlarından 8 tanesini sizlerle fazla uzatmadan paylaşmak istiyoruz.

1- Çatlamış Dudaklara Çözüm

bakımlı dudaklar

Eğer dudaklarınız çatlak ise yatmadan önce nemlendirici rujlar surun. Ertesi gün kullandığınız rujların açık tonlarda olmasına dikkat edin. Çatlaklarınızı daha belirgin etmemesi için önemli bir unsurdur. Ayrıca cilt çatlatlarına en iyi öneriler için buraya tıklayabilirsiniz.

2- Yumuşak Bir Cilt İçin

pürüzsüz ve yumuşak cilt

Eğer pürüzsüz ve yumuşak bir cildiniz olsun isterseniz banyodan çıkınca ıslak vücudunuza bebe yağı sürün daha sonra yıkamadan kurulanın farkı hissedeceksiniz.

3- Siyah Noktaları Kaybetmek İçin

sirkeli su

Birçok yazımızda bahsettiğimiz siyah noktaları sirkeli su kullanarak da kaybedebilirsiniz. Yüzünüzü her gece yatmadan sirkeli su ile yıkayarak derinlemesine bir temizlik elde edebilirsiniz. Ayrıca siyah noktalardan kurtulmak için buraya tıklayabilirsiniz.

4- Doğal Kaşlar Elde Etmek İçin

doğal kaşlı kadın

Eğer daha doğal duran kaşlar isterseniz kül rengi bir far ile kaşlarınızın üzerinden geçin. Buğulu bir görüntü ile daha doğal bir kaşa sahip olabilirsiniz. Diğer bir önerimizde daha düz şekilli kaşlar isterseniz diş fırçanızı kullanın. Nemli bir diş fırçasına saç spreyi sıkarak kaşlarınızı tarayarak şekil verebilirsiniz.

5- Daha Kalıcı Parfüm İçin

kalıcı kadın parfümü

Eğer parfümünüz daha kalıcı olsun isterseniz sıktığınız yerlerde önemlidir. Parfümünüzü boynunuza diz kapaklarınızın arkasına ve saçlarınıza sıkmanız kokunun daha çok yayılmasına sebep olacaktır. Eşarbınızın da uç kısmına sıkarsanız etkili olabilir.

6- Saçlarınızın Daha Dalgalı Olmasını İsterseniz

dalgalı saçlı bayan

Eğer saçlarınızın dalgasının daha belirgin olmasını isterseniz makine ile kurutmadan önce ellerinizin içinde kurumasını bekleyebilirsiniz.  Bu şekilde daha belirgin olur.

7- Yorgun Ve Uykusuz İseniz

uykusuzluk makyajı

Yorgun uykusuz bir gece geçirdiğinizde ertesi gün makyaj yapmak yerini sadece rimel kullanarak da diri görünebilirsiniz. Özellikle alt kirpinize yapacağınız rimel sizin uykusuz görünmenize engel olacaktır.

8- Saçların Nemlenmesi İçin

kuru olmayan saçlar

Eğer saçlarınızın kuru olmasından şikâyetçi iseniz saç kremini sadece saç diplerinize değil uçlarına sürüp o şekilde durulayabilirsiniz.

Kadınların güzellik tüyolarından sekiz tanesini sizler için paylaştık. Bu denemeye değer güzellik sırlarından faydalanmanız dileğiyle..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir