Kadınlara Özel Kaliteli Kışlık Bot Önerileri 2016-2017

Categories ModaPosted on

Havaların soğukluğunu hissetmeye başladığımızdan beri dolaplarımızdan kışlık ayakkabılarınızı da çıkarmaya başladık. 2016- 2017 kış bot modellerini bugün sizler için araştırdık. Modaya en uygun çizmeler botları sizler için seçtik. Sonbahar kış ayakkabı modasını şimdi tek tek inceleyeceğiz.

Bu inceleme sonucu kadınlara alınabilecek kaliteli ve şık bot önerileri sunacağız. Yapacağımız tavsiyelerin bu kış yapacağınız bot alışverişini etkileyeceğini düşünüyoruz.

Spor kadın botları rahatlık için üretilmiş…

kadın botları

Hem topuklu ayakkabı giyip hem de spor bir görünüm yakalamak isterseniz kışın bu bot modelleri sizler için birebir diyebiliriz. Renk olarak hardal rengi ve birçok renkleri bulunan ilk bu tür balıklar Bu sene tüm spor kombinlerinizin altına rahatlıkla uydurabileceğiniz ayakkabı modellerinden biridir.

Kısa bayan botları en parlak haliyle…

siyah renkli kadın botları

Şimdi ise parlak lastik botların yerini kısa parlak lastik botlar almıştır. Kısa pantolon veya bol paça pantolon gibi modellerin altına rahatlıkla kombin yapabileceğiniz bir ayakkabı modelidir. Bu modellerde genelde tutuksuz olarak tasarım bulunmaktadır. Topuksuz tasarlanması hem de sizin sağlığınız açısından en iyi tercihlerden biridir. Yeni modellerin yılan derili tasarımlarını da düz renk pantolon modellerinizin altına tercih edebilirsiniz.

2016/2017 sonbahar kış bot renkleri capcanlı…

kadın bot tavsiyesi

Kışın koyu renkli geçireceğini düşünenler şimdiden yanılmaya başladıklarında haberi olsun. Kışın canlı renkleriyle geçirmek için şimdiden hazır olun. Kalın topuklu bot modellerinde bayan postal ayakkabı modellerinde kırmızı yeşil sarı tüm renkleri bir arada bulabilirsiniz.

Ama tabii ki şunu söylemekte fayda var. “Ucuz etin yahnisi olmazmış.”

Ucuz bayan botu arayan kardeşlerimize hitaben; 40-50TL’ye alacağınız botları 1 hafta sonra su geçirmeyeceğinin garantisini hiç kimse veremez. O yüzden bilindik markalara yönelmekte fayda var. Kaliteli olarak önerebileceğimiz bayan botları greyder‘da bulabilirsiniz. Hammer Jack veya Cat marka botlarda önerilerimiz arasındadır. Veya Ayrıca eski sezon bayan botlarını incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

2017 kış kadın bot modelleri modaya en uygun detayları ile sizlerle paylaştık. Kışlık ayakkabı seçimlerinizi yaparken kaliteyi önemsemenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir