Kadınlara Özel Küçük Yüzük Modelleri

Categories ModaPosted on

Bu aralar parmaklarda çok karşımıza çıkan küçük yüzük modelleri benim çok ilgimi çekmeye başladı. Siz bayanlar için bu küçük yüzük modellerini araştırmaya karar verdim. Sanırım bu yüzük modelleri bu yılın içerisinde moda akımına girmeye başladı. Daha çok genç kızlarda karşıma çıkmaya başladı diyebilirim. Daha olgun bayanların aklına tam yatmadı herhalde bu moda akımını takip etmek.

küçük yüzük modelleri

Dolma Parmaklara Kötü Haber

İnce uzun parmaklarda bir o kadar güzel duran bu modelleri genç tesettürlü bayanlar kıyafetlerinde uyum içinde takabilir. İnce uzun parmaklar dediğimizi dikkate alın eğer sizinde parmaklarınız kısa ve biraz tombul ise tek parça olan yüzük modellerini tercih etmelisiniz benim gibi :) aklınızda da kalmıyor değil dimi?

 

kadın bayan küçük yüzükler

Resimlerdeki gibi küçük sade modelleri tercih edebilirsiniz. Her türlü kıyafetinize yakışacağına eminim. İşaret ve orta ve yüzük parmaklarını yan yana takarsanız bence çok şık bir görüntü oluşturuyor.

küçük taşlı yüzük modelleri bayan

Birbirini Tamamlayan Kombin Yüzükler

Sadece tek parmağınızda yüzük olması da tercihleriniz arasında olabilir. Genelde ilk yüzük düz sade alttaki yüzük resimdeki gibi aksesuarı daha büyük tercih edilebilir. Elbise tercihinize göre alttaki yüzüğü taşlı modellerden de seçebilirsiniz.

ufak bayan yüzükleri

Renklerden hoşlanan biri olarak bunları atlayamadım. O kadar renkli modelleri var ki insanın gördüğünde hemen alası geliyor bu minik yüzüklerden.

Ufak Taşlı Model Seçenekleri

Birbirini tamamlayan yüzük modelleri de ilginizi çekebilir. Çok narin bir duruş sergilediğini hatırlatmak isterim. İster altın ister gümüş renkleri ya da çift renklerin bir arada tasarlanmasıyla çok şık yüzük modelleri oluşturulmuştur.

küçük taşlı yüzük

Bayanların Tercihi Bileklikli Yüzükler

Unutmadan küçük yüzük modellerinin en yeni tasarımlarından olan bileklik modeller ile yüzüklerin birbirine zincir yardımı ile birleştirildiği modellerin şıklığını anlatmadan geçemeyeceğim. Bu modellerde son birkaç aydır hem ünlü isimler olsun hem çevrede çok moda olan aksesuar parçalarından biridir. Bu modellerin en şatafatlı olan varyantlarını düğün gibi özel davetlerde kullanabilirsiniz.

bileklikli bayan yüzüğü

Benim düşüncem yüzük kullanımı ile kıyafetlerinizde daha cool bir hava yakaladığınıza dairdir. Şuan için evli nişanlı olmayan hanımlar sizler için her iki elinizde de küçük yüzük modellerini kullanmanız şık kombinler yapmanızın ufak bir detayı olabilir. Evli nişanlı derken evlilik söz yüzüklerin arasında bu küçük yüzükleri kullanmak şık bir görüntü oluşturmaz bence.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir