Kadınlarda Boyu Uzun Göstermenin Yolları

Categories ModaPosted on

Hepimiz ince ve uzun fiziklere tabi ki de özeniyoruz. Özentimize ulaşmaya çalışırken de kısadan hilelere başvurmuyor değiliz. Bugün sizler için bu hileleri tek bir çatı altında toplayalım da zorlanmayın diye düşündük. Kadınlar için boyu uzun göstermenin yolları nedir anlatalım istedik.

İşte Boyu Uzun Göstermenin 6 Adet Püf Noktası

1- Dik Çizgili Elbiseler Seçin…

dik çizgili tesettür elbise

Dikey çizgileri hayatınıza ekleyin. Yatay çizgili elbise bluz her türlü eşyadan uzak durun. Sadece dik çizgiler yerine aksesuar seçimlerinizde de dikey olan modelleri ilk tercihleriniz arasında bulundurmanız boyu uzun gösteren hileler arasında ilk önerimizdir.

2- Tek Renk Giyinme…

uzun gösteren elbise

Kıyafetlerinizi kombin yaparken her zaman koyu ve tek renk yapacağınız kombinler daha uzun durmanızı sağlayacaktır.

kayranın tesettür elbisesi

Çünkü baştan aşağı tek renk giyinmek göz yanılmasına sebep olur ve daha uzun bir siluet meydana çıkarır.

3- Yüksek bel etek giyin…

çift renkli elbiseler

Etek seçimleriniz ne kadar düşük bel ve kısa boylarda olursa kısa görünmenize neden olabilir. Siz modellerlinizi seçerken yüksel bel etek modellerine yoğunluk gösterin.

4- Pantolon ve Ayakkabı Uyumu Yakalayın…

uzun gözükmeye yarayan kombin

Pantolon ve ayakkabı uyumunuzu yakalayın. Renkli bir pantolon giydiğinizde aynı renkte tercih edilen topuklu ayakkabı bacak boyunuzun daha uzun görünmesini sağlayacaktır.

5- Ara Boy Paltolar Seçin…

boyu uzun gösteren palto

Kış sezonunda olduğumuzdan dolayı palto modelleri seçerken eğer daha uzun görünmek istiyorsanız kısa ceket tarzı kaban ve palto modelleri yerine daha diz ve kalça arasında kalan palto modellerini tercih edebilirsiniz.

6- Uzun Kolye Modelleri Tercih Edin…

boyunuzu uzun gösterecek kadın aksesuarları

Uzun kolyeler her zaman daha endamlı ve daha uzun göstermeye yarayan aksesuarlardandır. Kombinlediğiniz uzun kolye modelleri ile hem şık hem de uzun görünebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir