Kapalı Bayanları Tarz Yapacak 5 Yeni Model

Categories ModaPosted on

Günümüzde tekstil sektörü oldukça fazla önem arz eden bir dalı işaret ederken gerek açık gerekse de kapalı bayanlar moda akımı içerisinde yer alma arzusundadır. Her sezonda meydana gelen 2015 tesettür modası, doğal olarak kapalı bayanlarında modaya ayak uydurmasına ve güzelliğine güzellik katmasına neden olmuştur. Tesettür giyimlerde de birden farklı modeller yer almaktadır. Buna göre her bir bayan hem normal yaşantısında hem de özel günlerinden şık ve bir o kadar da tarz bir kadın imajına sahip olabilecektir. Tarzınızı yeniden harekete geçirecek olan en yeni modeller ile artık sizlerde tüm dikkatlerin üzerinize çevrilmesini sağlamış olacaksınız. Buna göre kapalı bayanları tarz yapacak 5 yeni modeller göz attığımız karşımıza yenilikçi tasarımlar olarak şunlar geliyor,

1 – Desenli Tunikler: Sıradan tunik modelleri yerine bu sezonun oldukça dikkat çeken modeli olan bel kuşaklı, zincirli ve desenli tunikleri günlük yaşantınız içerisinde kullanmaya başlayarak tarz sahibi olabilmeniz de kolay olacak. İri desenlerden oluşan şık tunik tasarımlarının altına kumaş pantolonlar giyerek asil bir görünüme kavuşabilirsiniz.

desenli tunik modelleri

2 – Yarasa Kollu Ferace:Her sezonda olduğu gibi bu dönem zarfında da ferace modellerinde bir devrim yaşanıyor. Yarasa kollu feraceler bayanların hem rahat hareket edebilmesini hem güzel görünmesini sağlıyor.

yarasa kollu ferace

3 – Renkli Boncuklu Eşarp: Kapalı bayanlar için olmazsa olmaz öneme sahip olan ürünlerin başında ise eşarp gelmektedir. Buna göre sizlerde eşarp konusunda ki yeni trendleri takip ederek yüzünüzün güzelliğini ortaya çıkarabilirsiniz. Bayanları tarz yapmaya yardımcı olacak önemli ürünler içerisinde eşarp yer alıyor. Renkli, boncuklu, çiçek desenli eşarplar ise bayanların gözdesi arasında bulunuyor.

renkli eşarplar

4 – Bel Kuşaklı Pardesü: Hem yaz hem de kış rahatlıkla giyilebilen pardösülerin yeni tasarımlarından birisi de bel kuşaklı oluşudur. Buna göre terletme yapmadan gün içerisinde rahat hareket edebilmenizi sağlayan ürünü kullanarak tarzınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

bel kusaklı pardesü

4 – Kare Gömlekler: Renkli eşarplar ile kare gömlekler ikili bir uyum içerisinde yer almaktadır. Bu sezonun modası içerisinde yer alan kare gömlekler her sezonda rahatlıkla kullanılarak tarz olunabilir. Sizde klasik tesettür giyiminden kurtularak kare gömlekler ile tarz yakalayabilirsiniz.

kareli tesettür gömlek

Mutlu, huzurlu ve keyifli hafta sonları dilerim, makalemi okuduğunuz için teşekkür ederim. Görüşmek üzere!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir