2016 Karaca Eşarp Modelleri ve Fiyatları

Categories ModaPosted on

Tesettürlü bayanların önemli alışveriş adreslerinden biri olan karaca eşarpçılığı sizler için araştırdık. Yeni sezon karaca eşarp modelleri, fiyatları ve kombin önerilerimiz ile birlikte sizlere sunacağız. Sizde önümüzdeki sıcak günlerde karaca eşarplar ile kombinlerinizin eksik parçasını tamamlayabilirsiniz.

Karaca’da İndirimli Eşarplar İlk Tercihler Arasında

karaca eşarp 2016

Karaca giyim‘de indirim zamanı başladı şimdi alacağınız eşarp modellerinde yapılan %40’a varan indirimler sizlerinde cüzdanlarını rahatlatacak. Eskiden 90TL’ye aldığınız resimdeki gibi çizgili eşarp modellerini sadece 60 TL’ye internetten ya da karaca eşarp ürünleri satan mağazalardan rahatlık ile satın alabilirsiniz. Birçok renk varyantları bulunan bu ipek twill karaca eşarp modellerini tüm kıyafetleriniz ile kombin yapabilirsiniz.

Pastel Renkli Eşarplar Gençlerin Favorileri

yeni sezon karaca eşarplar

Gençler artık klasik eşarp modellerinden sıkıldığını belli ediyor. Bu arada devreye Karaca eşarp modellerinin pastel tasarımları araya giriyor.

karaca eşarp desenleri

Pastel sulu boya desenli eşarp modelleri beyaz üzerine tasarımlarda daha çok kullanılmaktadır. Beyaz ve krem kıyafetleriniz ile bu pastel renkli eşarpları kombin yapabilirsiniz. Böylelikle ilk olarak dikkatleri eşarbınıza çekmiş olursunuz. Kombininizin favori parçası eşarbınız olmuş olur.

Koyu Renk Eşarplar Sezonun Trendleri

2016 trendi karaca eşarp modelleri

Koyu renk eşarp modelleri yeni sezonda en çok sevilen trend parçalardan biridir. Bu modelleri de sadece 64 TL’ye satın alabilirsiniz. Koyu renkleri tercih eden bayanların beyaz tenli olmaları daha renk açısından uygundur diyebiliriz. Bu tonlarda yapılan eşarplarda daha pastel tonlar kullanılmaktadır.

Leopar Sevenler İçin Ayrıcalıklı Eşarplar

karaca leopar eşarp modelleri

Leoparı ayrıcalıklı olarak seven bayanlar vardır. Yeni sezon 2016 Karaca eşarp modelleri müşterilerini düşünerek çok sofistike bir tarzda leopar eşarp modelleri tasarlanmıştır. Leopar modellerde genelde beyaz kumaş üzerine kullanılmıştır. Bu modellerin güzel yanı her modelde kullanılan siyah desenler içine tercih edeceğiniz bone rengini de her zaman siyah tercih etmenizi sağlayabilir.

Karaca 2016 Renkli Şal Eşarp Modelleri

karaca 2016 renkli eşarpları

Karaca eşarp havalar sıcakken kullanacağınız modellerin başında gelen renkli şalları da unutmamış. Genelde multi şifon diye adlandıran bu şal modelleri ince ve yumuşak yapısıyla başınızda hafifliğini hissettirmeyecek bile.

Alternatif Markalardan Yeni Sezon Eşarplar

Öncelikle başörtüsü eşarp modellerindeki son bilgi ve haberler için tıklayınız. Ayrıca Karaca eşarp modelleri dışında diğer eşarp marklarını incelemek isterseniz aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Sizde Karaca eşarp 2016 modellerini ve fiyatlarını incelemek için karaca giyim mağazalarına uğrayabilir veya online alışveriş sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir