Kayra Giyim 2016/2017 Sonbahar Kış Modelleri ve Fiyatları

Categories ModaPosted on

Kış ayına girerken sezona en iyi giriş yapan markalardan biri olan Kayra Giyim yeni sezon modellerini sizlerle tek tek inceleyeceğiz.  Kayra 2016 – 2017 sonbahar kış modelleri ve fiyatları hakkında bilgiler vereceğimiz yazımızda eylül – ekim ayları için uygun kombin önerilerimiz olacak.

Sonbaharın Habercisi Modern Trençkotlar…

kayra trençkot 2017

Eğlenceli baskı çeşitlerini kullanan Kayra trençkotlarda yine en çok kullanılan camel rengini tercih etmiştir. Trenç boyları dizin altında olarak kullanılmaktadır.

Uzun Salaş Tesettür Hırkalar Kışın Modası Olacak…

kayra 2017 sonbahar kış

Kayra’nın da tasarımlarında belirttiği gibi uzun salaş hırkalar bu sene sonbahar kış aylarının en çok kullanılan moda parçası olacaktır. Uzun hırka modellerini basic gömlek modelleriyle kombin yapabilirsiniz. İlk resimdeki basıc gömlek modelini 134 TL ye kayra mağazalarından satın alabilirsiniz.

Tesettür Kabanlarda Yine Kaşeler Ön Planda…

kayra 2017 kaban

Tesettürlü kabanlarda bu sene yine kaşe kumaşlar ön planda. Geniş kısa kol modeller 2 sene öncede çok modayken bu senede yine en çok tercih edilen parçadır. Kayra kaşe kaban modelini 404 TL civarında bir fiyata satın alabilirsiniz. Diğer mankendeki boncuk işlemeli bluz ise Kayra’da 200 TL civarında satılmaktadır.

Deri Ceket Kombini Sevenler Buraya…

kayra giyim ceket modelleri

Kayra bu sene spor tarzı ile adından oldukça söz ettireceğe benziyor. Deri ceketinizi sizde kareli oduncu gömlekleriniz ile kombin yapabilirsiniz. Kısa deri ceket sevenler tesettüre uygunluğu açısından ceket altına etek giyebilirsiniz. Farklı renklerdeki oduncu gömleklerini 180 TLye satın alabilirsiniz.

Tesettür Pililer Kışında Yanınızda…

kayra pileli kıyafetler

Pili kaşeler yazın krep kumaşlar çok kullanıldı. Şimdi kışında pelerinleri süsleyen pili kaşeler ile karşılaşmaya hazırlanabilirsiniz.

Kürkler Bu Sonbaharda İçinizi Isıtacak…

Kürk yelekler yeniden gündeme gelmeye başladı. Sevimli kürk yelekleri de pon ponlarda süsleyerek farklı bir tarz yakalanmıştır. Senenin moda renklerinin mor ve siyah bordo ve siyah olduğuca oldukça göze çarpmaktadır.

kayra kürklü kaban

Kürk modellerinde fazla çalışmalar yapan Kayra markası bu sefer siyah kürk modelini kat kat tasarlayarak kullanmıştır. Sıfır kol ve sıfır yaka modelleri kürk yeleklerde modanın bu yönde olduğunu göstermektedir.

kayra 2017 sonbahar kış kürk yelek

Şalvar pantolon ve farklı kesim bir panço ile senenin modası fular yakayı birleştiren tasarımlar gözümüzden kaçmadı:)

kayra giyim panço

Yeni sezon Kayra giyim sonbahar kış modellerini ve fiyatları için daha fazla bilgiye Kayra mağazalarında ya da online satış sitelerinden ulaşabilirsiniz. Sizlere Kayra’nın 2016-2017 sonbahar kış katalogundaki ürünleri tanıttık. Kayra’nın bu sene için hazırladığı birbirinden güzel kreasyonları takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir