Kayra’daki Kaz Tüyü Tesettür Montlar İçinizi Isıtacak

Categories ModaPosted on

Soğuk havalarda ilk adresleriniz den birisi de Kayra markasıdır. Yaz sezonundaki modelleriyle bolca ilgimizi çeken Kayra kış sezonunda da aynı şekilde adından söz ettirmektedir. Kayra kaz tüyü montlar ile bu kışı en sıcak şekilde geçireceksiniz.

Kayra markasının kaz tüyü montları ile kışı yazın sıcaklığında geçirebileceksiniz. Diğer mont ya da kabanlara göre kaz tüyünden yapılan montlar ve kabanlar soğuk havayı hissetmenize daha az sebep olur.

Kaz tüyü montlar neden sıcak tutar?

kayra kaz tüyü mont

Kayra markasının kaz tüyü montlarından bahsederken araya ufak bir dipnotta eklemek istedim. Kaz tüyü kullanmayan kişiler Eminim şu anda neden kaz tüyünün sıcak tuttuğunu merak ediyorlardır. Kaz tüyü havayı geçirmediğinden dolayı sizi daha sıcak tutar ve kaz tüyü montları tercih etmenizde birçok sebep vardır. Kaz tüyü mont diğer montlara göre daha hafiftir ama sizi daha sıcak tutar. Hareket etme olanağınız daha rahat olacaktır. Ortalama 20 yıl ömür biçilen kaz tüyü montlara sahip olabilirsiniz. Bunun gibi birçok özelliği bulunan kaz tüyü montları almamanız için hiçbir sebep yok diyebiliriz.

En şık kaz tüyü kabanlar kayra ile buluştu… Özellikle kış sezonu için hazırladığı birbirinden şık kaz tüyü montlar ile Kayra markası tüm müşterilerinin beğenisini toplayacağını eminim. Kaz tüyü montlarını müşterilerine sunarken Kayra markasının bir özelliğininde üstünde durduğunu unutmadan hatırlatmak isterim. Kaz tüyü montlarının tek kötü yanlarından biri kazların tüylerinin canlı canlı yolunması ile oluştuğunu söylenmektedir.

Gönül rahatlığı ile kaz tüyü giyebilmek…

kayra tesettür mont

Kayra’nın genel koordinatörü Furkan Ortakaya’nın açıklaması ile canlı canlı yolum yapılmayan kaz tüylerinden üretim yapıldığı bildirilmiştir. Bu da biraz olsun montumuzu giyerken içimizi rahatlatır inşallah. Çeşit çeşit renkleri ile rahatlıkla kombin yapabileceğiniz kaz tüyü montları fiyatları biraz daha pahalı diyebileceğimiz konumlarda karşımıza çıkabilir. Bir yandan düşünülürse pahalı olarak düşündüğümüz bu montu diğer montlar oranla daha uzun ömürlü girdiğimizi de unutmamak gerekir.

kayra uzun tesettür montlar

Tasarım olarak da bayanların en çok hoşuna giden modellerin başında gelen Kapüşonlarda tüyleri eklemeyi unutmayan Kayra spor bir şıklığı yakalamış durumdadır. Genelde kabanlarda fermuar kullanılmıştır. Ölçülü giyimi en modern haliyle karşımıza çıkartan Kayra montlarda diz üstü yerine diz altı bileklere kadar olan boyu tercih etmiştir. Bu da tesettür açısından en iyi yanlarından biri diyebiliriz

https://youtu.be/yWeMlIG2Llk

Son olarak Kayra kaz tüyü mont modelleri ile birçok renk seçeneğini bir arada kullanmıştır. Buradaki fazla seçenek olayı ile müşterilerinin memnuniyetini yakalamayı başarmıştır. Renk renk çeşitleri ile Kayra kaz tüyü mont modelleri yukarıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir