Kazayağı Deseni Nasıl Kombinlenir? Kazayağı Kombinleri

Categories ModaPosted on

Hepimizin dolabının bir köşesinde varlığına emin olduğum kazayağı modellerini dışarı çıkarmaya karar verdim. Desenleriyle sadece kışa özgü içimizi ısıtan bu örgü ya da dokuma kumaşları sizin için 4 farklı kombinde kullandık. En güzel yakışan model olan kazayağı desen nasıl kombinlenir? Kazayağı hangi renktir? Hatta kendi tasarımlarını yapmak isteyenler için kazayağı kumaş fiyatlarından bile bahsedeceğiz.

Şimdi ilk kombinimizden başlayalım…

Kaban Kombini

tesettür kazağı kombin

Kazayağını kabanlarda kullanan Kayra markasından seçtiğimiz kaban modelini sizin için en güzel parçalar ile kombinledik. Siyah ve beyazdan oluşan bu kazayağına renk katmak için gri tonları tercih ettik. Gri dar paça kumaş pantolon ve gri şal ile  hem iş için hem de klasikte gündelik hayat için 1-0 öndesiniz hanımlar. Ayakkabı olarak siyah arkadan fermuarlı deri platform ayakkabı modeli ile çok şık görüneceğinize eminiz. Çanta modelinde  biraz daha sade ince saplı uzun çantaları tercih etmeniz daha iyi olacaktır.

Tesettür Renkli Yelek Modelleri

kazayağı yelek kombinleri

İkinci kombin ise tesettür giyimde klasikten uzak kendi tarzını benimsemişlerin kombini diyebiliriz. Ben modadan anlarım diye emin kararda iseniz  bu tür kombin çeşitleri tercihiniz olmalıdır. Gri bol pantolon ve gömleği takımın yarattığı klasiklikten çıkaran kırmızı kazayağı desenli düz yelek bu takım ile yapılacak en iyi kombinlerden biridir.

Desenli Pantolon Modası

kazayağı kaban ve pantolon kombinleri

Sıradaki kombin tercihimiz sevdiğim renklerden lacivert üstüne kurulu bir kombin. Kazayağı desenini pantolon modellerinde taşımayı seven bayanlar için en güzel pantolonları seçtik. Beyaz gri kazayağını lacivert hırka modeli ile kombinledik. Lacivert tonları ve beyaz içeren eşarp bu kombinde çok iyi duracağını düşündük. Aksesuarsız olmaz hanımlar. Büyük renkli bileklik ise gözlerin ilk dikkat toplayıcı yeri diyebiliriz. 2016 kış modasının siyah deri botlarını siyah saplı lacivert çanta modeli ile kombinlemeyide unutmadık. Son olarak havalar soğuk en güzel tonlarda atkı modelini bu kombine uyarladık. Şimdi en şık siz olacaksınız.

Kazayağı hangi renktir?

kazayaği deseni

Aslında sorunuzun cevabını çoktan verdik kazayağı eskilerden beri en çok tercih edilen renk açısından siyah beyazdır. Ama aslında ilerleyen moda akımları her renkten dokuma ya da örgünün kazayağına yakışacağını kanıtlamıştır.

Kazayağı kumaş fiyatları nelerdir?

kazayaği kumaş fiyatları

Tasarım dünyasının bir parçası olan hanımlar sizleri de unutmadık ve kazayağı kumaş satın almak isterseniz sizler için fiyat bilgisini de ekledik. Metresini 20 TL ye yakın fiyatlar ile tüm kumaşçılarda bulabilirsiniz. Sizlerin  kazayağı deseni nasıl kombinlenir? Sorunuza umarım  cevap olabilmişizdir. Şimdi kış için hemen bir kazayağı desenli modeller almaya ne dersiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir