Sokakta Kısa Bol Paça Pantolon Kombinleri

Categories ModaPosted on

2016-2017 yıllarının en çok tercih edilen pantolon modellerinden biri kısa bol paça pantolon modelleridir. Tesettür giyimde kısalığını fazla abartma durumu olmadığı sürece tesettür kısa bol paça pantolon kombinleri kıyafetlerimize uyarlayarak kullanabiliriz. Daha öncede kısa paça modasına atıfta bulunmuştuk. Bugün sizler için hem günlük hayatta hem de ofis ortamında rahatlıkla kullanabileceğiniz tesettür sokak modasından kısa bol paça pantolon kombinlerini paylaşacağız.

Kısa pantolonların altına ayakkabı seçimi

tesettür bol paça kısa pantolon kombini

Bol paça kısa pantolon kombinleri arasında ilk önerimiz resimdeki kısa siyah bol paça pantolon olacaktır. Spor giyimi sevenlerden misiniz? Havalarda soğuk ise, kısa pantolon mu nerede gireceğim diye düşünmeyin. Kısa pantolonunuzun altına spor ayakkabınıza uyumlu renklerden oluşan uzun çoraplarınızı giyebilirsiniz. Resimdeki gibi göze çarpmayan bir kombine oluşturabilirsiniz.

Kısa bol pantolonlarla tunik uyumu

kisa bol paça pantolon ve tunik uyumu

Tuniklerin uzun olduğundan dolayı genelde kısa pantolonlar ile kombin demeyi düşünmezsiniz. Ama bu sene oldukça moda görünen kısa bol paça pantolonları tunikler ile en farklı şekilde kombinlemenize yardımcı olacağız. Aslında tuniklerle kombinlemek deki tek ayrıntı düz kesim tunik modelleri yerine daha salaş daha asimetrik kesim modelleri tercih etmektir. Resimdeki gibi kısa pantolonun altına babet ayakkabılar giyebilirsiniz. Giydiğiniz babet ayakkabının içine ten rengi ya da siyah renk ince çorap giymenizi önerilir. Direkt çıplak ayak olacak şekilde giyin memenizi öneririz.

Kısa pantolon modellerini takım yapabilirsiniz…

kısa bol paça pantolon takım kombinleri

Bu kombin önerimiz de Kuaybe Gider‘in modellerinden biri olan kısa bol paça pantolonlardan biridir. Bol pili kaşeli kısa pantolon modelleri üzerine aynı şekilde Boğazlar bisiklet yaka kesim belden volan kesimli pantolon bluz takımları kombinlenebilir. Bu sezon neon renkler seçen markanın bu kombinleri kısa pantolon modelleri için birebir en güzel örneklerdendir.

Maskülen tarzı kısa paça da yakalayın

kısa bol paça da maskülen tarz modası

Kısa bol paça pantolon kombinleri de size bir değerlerimizle kombinlerinizde maskülen tarzı yakalayabilmenizdir.

Parlak georgette ayakkabılarınızın üstüne kısa paça pantolon modelleri ve bol salaş kısa bluz modellerinizi tercih edebilirsiniz. Böylelikle daha erkeksi bir görüntüyle zarafeti yakalayabilirsiniz. Genelde bu tür kombinlerini ve koyu renkleri tercih etmenizi öneririz.

Kısa bol paça pantolon kombinleri yaparken dikkat ederseniz size tek vermediğim model kısa bol paça pantolon altına topuklu ayakkabı giymektir. Nedense hiç bir zaman bol paçanın altına topuklu ayakkabının bot hariç yakışmayacağını düşünmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir