Kışlık Tesettür Giyim Kombinleri Nasıl Yapılmalı?

Categories ModaPosted on

Sonbaharın ortasında sizlere kışlık tesettür kombinleri ile tesettürlü bayanların kıyafet seçimlerinde yardımcı olacağız. Sizler için birbirinden güzel genç enerjik kışlık tesettür giyim kombinleri yaptığınıza emin olabilirsiniz. Bu kış öyle koyu renkler tercih ederek içinizi karartmayacaksınız. Seçtiğimiz tüm kıyafetlerin her yaşa uygun olduğunu söyleyebiliriz. Kombinlerimizi yaparken 2017 sonbahar kış tesettür giyim modasından da alıntılar yaptığımızı unutmayalım.

Bu kış kazak kombinimizi rengarenk yapıyoruz…

kışlık kazak kombini

Dediğiniz gibi bu kış koyu renkler içimizi karartan renkler kullanmayı bırakıyoruz. Seçimlerinize içinizi ısıtacak pembe tonlarda başlayabilirsiniz. Resimdeki gibi kışlık uzun bir kazak modeli gömleğiniz ile kombinleyebilirsiniz. Açıkça söylemem gerekirse kazak altına giyilen gömlek Benim de en sevdiğim kombinlerden biridir. Uzun kazak modellerinin altına jeans pantolonlarınızı giyebilir ve son olarak da ayakkabı olarak postal modellerimizi rahatlıkla seçebilirsiniz. Kışın cool kombinlerinden birini yaptık diyebiliriz.

Kışlık spor kombinler tercihler arasında!

sonbahar tesettür kombinleri

Uzun penye tuniklerinizi yine aynı tonlarda olan pantolonlar ile kombinlenebilir altına beyaz spor ayakkabılarınızı giyebilirsiniz. Biraz daha hareketlendirmek için kolye tercih edebilirsiniz ama genellikle uzun kolyeleri tercih etmenizi öneririz. Fiyatları daha uygun olan bu tunik modellerini her mağazadan kolayca satın alabilirsiniz.

Sonbaharda, kışta! Her daim SİYAH diyenlere…

siyah renkli kışlık tesettür kombini

Yine de siyahtan vazgeçmem diyorsanız bizde siyahı renklendiririz. Siyah ince bir triko ve altına siyah kalem etek tercih edip içinde sadece tek bir canlı renk bulundurabilirsiniz. Resimdeki gibi sadece tatlı açık renk mavi kullanabilirsiniz. Bunu eşarbınızda veya şalınızda, ayakkabıya da çantanızda tercih etmelisiniz. 2017 sonbahar kışında triko etekleri sıkça kullanabilirsiniz. Aldığımız moda haberlerine göre triko etek bu sene oldukça Trend olacak.

Nakış modası bu kış yeniden doğdu!

nakışlı kombin

Kışlık tesettür giyim kombinleri ne renklendirmekden bahsetmiştik. Kıyafetlerimizi nakış detaylarını ekleyerek son bağırması daha renkli geçirebiliriz. Resimlerdeki gibi triko ya da gömleklerde ufak papatya ya da daha fazla çiçek detaylarını nakış olarak işlenmiş şekilde kombinlerimizde kullanabiliriz. Tabii her zamanki gibi her kombinin tamamlayıcısı olan beyaz gömleklerimizi de giymeyi unutmamalıyız.

Kışlık tesettür giyim kombinleri yaparken renklerden kesinlikle kaçırmamalısınız. 2017 sonbahar kış sizi en renkli halinizle görmek dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir