Zamansız Moda Kot Ceket Armaları

Categories ModaPosted on

Sevdiğimiz kot ceketlere birde bu yönlerden bakmaya ne dersiniz? Kot ceket armaları 2017 ilkbahar yaza gerçekten bomba gibi giriş yaptı diyebiliriz.

Sonbaharda gömleklerde baş gösteren büyük arma modelleri simdi kot ceketlerde yeni almaya başladı. Tesettür giyim içinde kot ceketlerde modanın son akımı işe yaradı artık moda uzun armalı kot ceketler…

Daha önceki yazımızdan kot ceket kombinleri hakkında tüyo almak için tıklayabilirsiniz.

Rengarenk kot ceket armaları

armalı kot ceket

2 sene önce çok moda olan kısa kot ceket modelleri şimdi yerini kalçaya kadar hatta kalça kısmını da kapatan uzun kot ceket modellerine bıraktı. Ceketlerin üstüne armalar eklenirken sanki pacwork yaparmış gibi tamamen uyumsuz ve düzensiz şekillerde eklenmiştir. Koton jeans’den örnek aldığımız bu kot ceket modelinde harfler kelebekler yıldızlar tamamen karışık bir düzenden dizayndır ve bu modanın da bilenen birebir örneğidir hanımlar…

Not olarak armalı kot ceketleri seçerken armaların yapıştırma değil dikme olduğuna dikkat etmenizi öneririm. Zamanla yıkanan ceketlerde armalar sökülebilir.

Desenler artık sırta taşındı…

siyah uzun kot ceket

Öndeki yazılar artık sırta taşınmaya başladı. Arkanızdan gelenlerin kesinlikle okuma girişiminde bulanacağı yazı detayları kot ceketleri süslerken hemde ilgi çekici hale getiriyor. Ama dikkat edelim aldığımız kot ceketin arkasında ne yazıyor öğrenmeden satın almayalım. ?

Ufak bir kombin önerisi de eklemeden geçmeyelim. Resimdeki uzun siyah kot ceket modelini gri penye bol pantolonlarla kombinleyerek şık ama rahat spor bir kombin oluşturabilirsiniz. Altına da ayakkabı modeli olarak ya renkli modeller ya da kesinlikle beyaz renk ayakkabı modellerini tercih etmelisiniz.

tüylü kot ceket modelleri

Son olarak kot ceketlerde ufak bir detaya da değinelim. Armaların yanı sıra yakalarda kürkleri görürseniz de şaşırmayın. Ceketlerin yakası artık bu yaz rengarenk tüyler ile süslenecek. Daha bir çok farklı tüylerden oluşan bu kot ceket modellerini vitrinlerde görmeye hazır olun…

Kot ceket armaları ve yakalardaki tüyler 2017 yazının ne kadar cıvıl cıvıl ve renkli geçeceğinin şimdiden habercisi belki de. Ne dersiniz yaza girerken sizde hemen bir kot ceket almalı bu modayı kaçırmamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir