Koton Uzun Etek Modelleri ve Fiyatları

Categories ModaPosted on

Yaz geldiği için dolaplardan ince kumaşlı eteklerimizi çıkarmaya başladık. Bu arada mağazalarda dolaşırken gözüme çarpan etek modellerinden de dolaptakilerin yanına eklemeye ne dersiniz? Koton-kiremit-uzun-etek uzun etek modelleri ve fiyatlarından bahsedeceğim. Son zamanda Koton’da dikkatimi çeken tesettüre uygun kıyafetlerin yer almasından dolayı sık sık yaptığımız ziyaretlerde birbirinden güzel uzun eteklere şahit oldum. Şimdi sizlerle bu modelleri yanına ekleyebileceğiniz kombin önerileriyle paylaşacağım.

Bohem tarz koton uzun etek modelleri

koton kiremit uzun etek

Sizlere de önerebileceğim en güzel tarzlardan biri Bohem modasıdır. Koton’da da ilk olarak gözüme çarpan bu etek ben de bohem modasının sinyallerini verdi. Diğer etekler gibi dar olmaması da tesettüre uygunluğu açısından gönlümüzü çalan yanı olacak. Kiremit renk olan bu etek modelinden bir çok renk daha seçenekler bulunmaktadır. Krem yada beyaz bol salaş bluzlar ile kombin yapılırsa yaza en uygun kombinlerden biri olabilir. Diğer bohem yazımız için tıklayınız.

Koton yazlık uzun etekler şimdi rengarenk

renkli uzun etek

Yazın tam da habercisi gibi rengarenk etekler kotonda insanın içini açarken hemen de alasını getiriyor. Sıcak havalarda bizi serinliği ile rahatlatacak görünümlü bu etek modelleri de genel 50 TL ile 100 TL arasında fiyatlarda satılmaktadır. Bu tür koton yazlık uzun eteklerinizi babet yada sandalet ayakkabılarınız ile kombin yapabilirsiniz.

Farklılık yaratan kruvaze etekler

kruvaze etek modelleri

Her zaman düz gelen kesimlerden sıkılanlar için ise kruvaze etekler Koton da şimdiden yerini almış bile farklı kesimleri ile yeri geldiğinde cool bir hava yaratan modeller kısa siyah botlar ile kombinlendiğinde ise daha da şık görünmektedir.

Volanlar etek uçlarında

mavi uzun etek

Son olarak koton bayan uzun etek modellerinden en beğendiğim model ile yazımızı bitireceğim. Yazın en tatlı renklerinden biri olan bu maviyi beyaz çizgilerle birleştirip etek ucuna volanda ekleyerek tasarlanan bu etek modelini beyaz çanta bluz ve babetler ile kombinlemeniz yazın en iyi kombinlerden birine imza atmanız demek olacaktır. Farklı tarzı ile sıradanlık dışına çıkan bu model sizin daha çok övgü almanızı sağlayacaktır. Tabi bu esnada bu etek modelleri için fit zayıf bir vücuda sahip olmanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir