Koton’da Triko Hırkalar Tesettürlü Hanımları Bekliyor

Categories ModaPosted on

Kışa girerken en çok kullandığımız parçalardan biri uzun hırka modelleridir. Hem de havanın ne sıcak ne de soğuk olduğunu anlamadığımız dönemlerde üzerimize kalın bir hırka alarak çıkmamızın rahatlığını bilmeyen yoktur.

Sizler için uzun hırka modellerinin araştırırken gözüme en çok çarpan marka olan Koton yeni sezon hırka modellerini sizlerle paylaşacağım. Markanın tasarımları olan uzun hırkalar hem de tesettüre uygunluğu açısından gönül rahatlığı ile kullanabileceğimiz modeller arasındadır.

Koton yeni sezonunda, kareler hırkalarda…

koton kadın hırka

Gri beyaz tonları ve siyah beyaz renkleri ile rahatça kombinlenen uzun hırka modellerini Koton’da rahatlıkla bulabilirsiniz. Uzunluğu açısından tesettüre rahatlık ile kombin yapabileceğiniz bu modelleri uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. İlk başta da bahsettiğimiz gibi giy çık olarak da rahatlıkla kullanabileceğiniz modeller arasındadır.

Bu sezonda püsküllerden vazgeçmek yok.

koton püsküllü hırkalar

Yeni sezonda yine püsküller en modern hırkalarla birleşmek de. En çok tercih edilen gri rengi önü düğmesiz olarak tasarlayan Koton bu tasarımını hem hırka olarak hem de Panço tarzında kullanmanızı sağlamıştır. Kışın rahatlıkla gri rengi kombinleriniz de kullanabileceğiniz panço tarzındaki püsküllü hırka modelini siyah bol pantolonlarınız ile ya da elbise modelleriniz ile kombinleyebilirsiniz.

Belden kemerli hırka modelleri sizi daha zarif gösterecek…

koton tesettürlü hırka

En zayıf bir fikriniz var ise belden kemerli triko hırka modelleri sizin için birebir en uygun modellerden biridir. Resimde gördüğünüz Koton uzun hırka modeli Hem çok uzun hem de biraz daha kısa modeli olarak tasarlanmıştır. Klasik olarak yaptığınız kombinler de bu hırka modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

koton hırka

Koton hırka modellerinde kışa uygun en trend trikoları bulabilir şıklığınızı uygun fiyatlara mal edebilirsiniz. Tesettüre uygun olarak kullanabileceğiniz yeni sezon uzun bayan hırkalarını Koton mağazalarından ya da internet sitelerinden satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir