Lacivert Renk Nasıl Kombinlenir?

Categories ModaPosted on

Bugün bayan takipçilerimize özel lacivert rengi kombinleri hakkında bilgi ve lacivertin tesettür kombin örneklerine yer vereceğiz.

Yazımız ile sezonun tüm mağazalarda en çok kullanılan renklerinden olan laciverti hangi renklerle kombin yapmanız gerektiğine değineceğiz. Lacivert renk bu sezonda kışın en çok tercih edilen 4 renginden biridir. Sizde bu rengi dış giyiminizde kaban, mont vb. kullanırken nelere dikkat etmelisiniz bahsedeceğiz.

Lacivert Renginin Anlamı Nedir?

lacivert tesettür giyim kombin

Öncelikle lacivert rengin anlamına bir bakalım. Lacivert renk düşüncenin hızlı karar vermenin rengidir. Göze batmadığından dolayı iş görüşmelerinde en çok tercih edilmesi gereken renktir.

Lacivert Camel Uyumu

lacivert kombin tesettür

Lacivert ve camel uyumu en bilinen renk uyumlarındandır. Hem spor hem klasik açıdan tercih edilebilir. Resimde lacivert ve camel kullanılarak en iyi kombinler yapılmıştır. Tesettüre uygun olan uzun camel renkteki tunik lacivert bir Jean pantolon ile kombin edilmiştir. Bu iki rengi birbirine bağlayan mürdüm çanta ise kombini tamamlayan göze çarpmasını sağlayan en iyi parçadır. Tahta tabanlı botlar ise camel kazak ile uyum sağlamıştır. Lacivert camel karışımı bir eşarp ile kombininizi tamamlamış olursunuz.

Lacivert Beyaz Kombinleri

bayan lacivert kombinleri

Laciverti ve beyazı en iyi açan renklerden biri beyazdır.  Beyaz renk ile yapacağınız her kombin lacivert ile uyumludur. Üsteki kombinde spor bir tarz tercih edilmiştir. Nakış işlemeli beyaz tunik ile lacivert dar paça pantolonlarınızı Vans ayakkabı modelleri ile kombin yapabilirsiniz. Beyaz bir çanta ve saat ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Lacivert Siyah Kombinler

siyah lacivert uyumlu kombin

Siyahın uymayacağı renk yoktur. Siyah ile lacivert ise birbirini en iyi tamamlayanlardan biridir. Lacivert salaş bir tunik ile siyah pantolon ve şal kombin edebilirsiniz. Siyah sezonun modası rugan ayakkabılar ise kombininizi tam bitiren unsur olacaktır.

Lacivert’in Dore Rengiyle Uyumu

lacivert dore tesettür kombini

Abiye olarak tercih edeceğiniz lacivert elbiselerde dore renkler ile yapılan kombinleri tercih etmeniz daha şık durmanızı sağlayacaktır. Lame renkleride tercih edebilirsiniz. İki renk de taş ve parıltılı olarak uyum içinde lacivertle kombin edilebilir. Yine lame yada  dore platformlu ayakkabı modelleri ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Lacivert renk nasıl kombinlenir yazımız ile lacivert elbise ve her türlü kıyafet çeşidinizde bu renkleri tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir