Lc Waikiki’de Anneler Gününe Özel İndirimler

Categories Güncel Kadın Blogları, ModaPosted on

Bugün ki yazımızda anneler günü indirimleri ile karşınızdayız. Mayıs ayına girdiğimiz şu günlerde 8 Mayıs anneler gününü unutup annelerimizin kalbini kırmayalım :)  Şimdi babalar ve çocuklar için en güzel hediyeleri seçmenizi sağlayacak birkaç öneri yapacağız.

Son yılların en moda giyim tarzlarından olan anne kız kıyafetleri bu sene anneler gününde LC Waikiki için daha da değişik tasarımlar ile karşımıza çıkıyor.

LC Waikiki’de sadece internet satışlarına özel olarak bazı ürünlerde %15’indirim yapılmaktadır.

Öncelikle anneler gününün önemini arz etmek için kısa bir açıklama yapmak istedik.

Anneler gününü kim buldu?

lcwaikiki anneler günü özel

Anneler gününü kim bulduğunu merak edenler için 1864 yılında Anna Maria adındaki biç bayan 9 Mayıs’ta annesini kaybetti. Bunun arkasından 2 yıl sonra dünya çapında arkadaşlarıyla birlikte toplanarak anneler gününü kutlamak istedi.Son olarak Anna 8 Mayıs 1914 yılında anneler gününü senatoya kabul ettirdi ve artık ulusal olarak kutlanmaya başlandı.

LCW’de Anne Kız Ürünlerini Çok Beğeneceksiniz

lc waikiki anne kız kıyafetleri

Anne kız kombinleri Lc Waikiki mağazalarında ulaşabilir makul fiyatlarda olarak ilgi çekmektedir. Resimdeki gibi kızlarınız ile bir kombin giymek hemen her annenin hoşuna gider. Babalar ve çocuklar sizlere de duyurulur! Yazın en güzel desenlerini taşıyan beyaz tişörtları sadece 19,95 TL’ye satın alabilirsiniz.

 

Bebekleri Ve Erkek Çocuklarını Da Unutmadılar

 

lcw anne ve çocukları kombini

Bebekleri olan anneler için de bebek kombin tasarımları yapılmıştır. Aynı tasarımları yine 19,95 TL’ye satın alabilirsiniz.

Erkek çocukları olan anneleri de unutmadılar erkek tişört tasarımlarını annelere uyarlayarak yeni tasarımlarda bulundular. Sizde bu tasarımları LC Waikiki internet sitesinden satın alabilirsiniz. Lcw anneler günü özel indirimlerini kaçırmamanızı diler ve son günün 2 Mayıs olduğunu söylemek isteriz. Şimdiden tüm annelerin anneler günü kutlu olsun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir