2016 Louis Vuitton Çanta Modelleri ve Fiyatları

Categories ModaPosted on

Takipçilerimizi herkesten önce bilgilendirmek görevimiz olduğunu düşünerekten 2016 Louis Vuitton çanta modellerini incelemeye karar verdik.  Çanta dedik mi ilk akla gelen markalardan olan Louis Vuitton markasının yeni sezon için hazırladığı eşsiz parçaları sizler ile paylaşmak için sabırsızlanmaktayım. Çantada kategorisinde her yerde kendini belli eden Louis Vuitton çantaları bu yaz yine tüm bayanların hayallerini hatta bazı bayanlarımızın da kollarını süsleyecek diyebiliriz.

louis-vuitton

Fiyat skalası bir hayli yüksek olan bu marka ne kadar pahalı olsa da modelleri tüm tasarımcıları etkileyip sürükleyecektir. Buda orta gelirli müşterilerin bu modellere ulaşmasını kolaylıkla sağlayacaktır. Ayrıntıları geçtikten sonra bu yaz hangi çanta modelleri moda olacakmış inceleyelim.

Yaza Damgasını Vuracak Mat Kırmızı Çantalar

2016 louis vuitton kırmızı çanta

Louis Vuitton orta boyutlarda mat kırmızı tek saplı çantayı bu sene moda yapmakta kararlıdır. Yazın kolaylıkla taşıyabileceğimiz bu modeller boyutları ile bayanlara çok cazip gelecektir.

Kilitli Modellerde Tercih Sebebi

kilitli louis vuitton çantalar

Çantalara eklenen küçük kilit aksesuarları gold renk ile birleştiğinde daha modern bir hava sağlamıştır. Bu küçük çanta modelini ister özel hayatınızda ister iş hayatınızda rahatlık ile giyebilirsiniz.

Türkiye’nin Tercihi Renkli ve Kapitoneli

louis vuitton cantalarda türkiye'nin seçimi

Kapitonelere renk katan marka hem spor havayı hem de klasik havayı bir anda yakalamıştır. 2016 ilkbahar yaz çanta modasında zincir askılıklar ilk göze çarpan detay olacağına emin olabilirsiniz. Louis Vuitton Türkiye’de en çok tercih edilen çantası renkli ve kapitoneli olan çantalardır.  Resimdeki biraz tabir-i caizse uçuk tarzda olması sizi yanıltmasın. Sade olan kapitoneli modelleri bulmanız zor değil.

Desenli Modeller Göz Kamaştıracak.

louis vuitton desenli çanta modelleri

Desenler yazın habercileridir. Louis Vuitton’da yaza en eğlenceli temaları unutmamış. Teenage grubuna tasarladığı bu desenli çantalar tüm yaz genç kızların en istediği modeller arasında yer alacak.

Deniz Temalı Çantaları ve Aksesuarları

louis vuitton 2016 deniz temalı çantaları ve aksesuarlar modelleri

Son olarak 2016 yazında tatillerde Louis Vuitton yanımızda diyebiliriz. Mavinin her tonunu en güzel tasarımları ile birleştiren Louis Vuitton bu yaz plajların bir numarası olacak. Mavi turkuaz ve lacivert üçlüsünü sizde kombinlerinize ekleyerek farklılıklar yaratabilirsiniz.

2016 Louis Vuitton çanta modelleri sizler için tasarlanmış ve kıyafetleriniz ile bütünleşmeye beklemektedir. Bu modeller ile sizde Louis Vuitton’un kadınlarından olabilirsiniz.

Çantanın Fiyatı Ev Parası

louis vuitton'un çanta fiyatları

Öncelikle şunun altını çizerek söylemeliyim ki Louis Vuitton çantalar asla indirim ve taksit yapmazlar.  Bunu bilerek müşterilerin bu çantaları alması gerekiyor. Louis Vuitton kendi ürünlerini kendi mağazalarında satar ve hiçbir yere bayilik ve toptan satış yapmaz.  Markanın çanta fiyatları hakkında bir fiyat aralığı vermek imkansız. 3,000tl ve 120,00 tl arasında kendi online e-ticaret sitelerinde satıyorlar. Ancak 2. el ürünlerde daha düşük fiyatlarla veya indirimlerle alabilirsiniz. Yalnız burda da bir sıkıntı bulunuyor çünkü Türkiye’de oldukça Louis Vuitton replika (çakma) çanta mevcut. Eğer daha uygun aynı zamanda tarz bir çanta arıyorsanız, Matmazel çanta modellerini inceleyebilirsiniz.

Sizlere 2016 senesinden en şık bayan Louis Vuitton çanta modellerini sunduk. Bizi takip ettiğiniz için teşekkürler!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir