Massimo Dutti 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Categories ModaPosted on

En sevdiğim markalardan olan Massimo Dutti ‘nin sonbahar kış koleksiyonunu incelemek istedim bugün. Minimal olarak benimsenmiş tarzında kendinizi yeniden keşfedebilirsiniz. Hem biz tesettürlü bayanlara uygun modellerinde olduğunu belirtmek isterim.

Şimdi kışlık modellere bir göz atalım…

massimo dutti sonbahar kış

Çekimlerinde de siyah beyaz bir tema kullanan Massimo Dutti markası 1960’ları tekrar gündeme getirmiş diyebiliriz. Bol paça pantolon modelleri tesettür giyim için son derece uygun şık bir modeldir. Kaşe kaban modellerini tercih edersek biraz feministlik havayı üzerime geçirdiğimizi unutmayalım.

Bayan Giyim Modasında Uzun Kaşe Yelek Modelleri

massimo dutti bayan giyim

Uzun kaşe yelek modelleri Massimo Dutti’yi bu sezon en belirgin hala getiren koleksiyon parçalarından biridir. İspanyol paça bol kesim pantolonlar ile kombinleri görüldüğü gibi çok şık bir görüntü çıkarıyor. Tesettür açısından da gönül rahatlığı ile giyebileceğiniz modeller olduğunu unutmayalım.

Kadın Krep Gömlek Rahatlığı…

massimo dutti gomlek modelleri

Dediğimiz gibi tesettür giyim için size rahatlık ile Massimo Dutti diyorum. Krep gömlek modellerindeki kendine özgü sonbaharı yansıtan desenler bu gömlekleri beğenmenizin ilk nedeni olabilir. Daha soft renklerdeki bu gömlek modellerinde yaka boyutları daha minimal yani küçük ve sade kullanılmıştır.

Massimo Dutti genç ve dinamik kadın modasını sizde kombinlerinize yansıtabilirsiniz. Modellerdeki kaliteyi kumaşlara tek dokunuşta hissedebileceksiniz. Fiyat skalası diğer markalara göre yüksekdir. Kalite ve kumaş  tercihlerinden  ötürü fiyatlar  yüksek tutarlara değiyor diyebilirim.

massimo dutti 2016 kış

Sade ama şık bir tarz benimseyenler için Massimo Dutti sonbahar kış koleksiyonu en iyi seçimlerinizden biri olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir