Matmazel Çanta Modelleri ve Fiyatları 2016

Categories ModaPosted on

Yeni sezonu 2015-16 sonbahar sezonunda sizlerle 2016 matmazel çanta modellerini inceleyelim dedik.  Herkes bilmeyebilir Matmazel çanta modeli nedir ve nasıldır? Şöyle diyelim aslında matmazel çanta bir markanın çantalarına verdiği isimdir. 1990’ların Ankara’sında kurulan bu firma ilk baştan başladığı günden itibaren modaya ışık tutmuştur. Şimdi ise önümüzdeki sonbahar kış sezonun en ince ayrıntılı modellerini çalışıp bizlerin tüm ihtiyaçlarına yardımcı olmuştur. Şuanda Matmazel markası çanta sektöründe en çok beğenilen ve tercihe dilen modeller arasında diyebilirim.

Şimdi bu aklımızı vitrinlerde bırakan modelleri inceleyelim bakalım…

Rahatlığından ve Şıklığından Vazgeçmeyenlere: Çapraz Çanta

çapraz çanta

Bazı bayanların en çok tercih ettiği bazılarının başka çanta taşıyamadığı modellerden biridir. Matmazel çapraz çantada hem modern çizgilerini konuşturmuş hem de klasikliğin ışığı ile kıyafetlerimizi aydınlatmıştır.  Resimdeki matmazel çanta modeli günlük hayatta hem de çalışma hayatımızda kullanabileceğimiz rahat ve şık bir modeldir. Klasik bir havası vardır. Rahatlığından vazgeçmeyen bayanların stili çapraz çantalar olabilir.

En Güzel Matmazel Sırt Çantaları

yeni sezon sırt çantası

Yine rahatlığına en düşkün olan bayanlarımız kullanmakan vazgeçmediği sırt çantaları :) Matmazel sırt çantası modelleri ile spor bir havadan kaçınılmış bir rahatlığı elde etmiş olacaksınız. Dilediğiniz her eşyanızı rahatça yanınızda taşıyabileceğiniz büyüklükte sırt çantaları bu sezonda matmazel çantada yer almaktadır. Biz bayanların o kadar çok ihtiyaçları var ki bazen böyle çantalara ihtiyaç duymuyor değiliz.

2016 Kreasyonu İle Gelen Güzellikler

Şimdi siz değerli takipçilerimize 2016 sezonuyla gelen en tarz çantaları renkli çekimleriyle sunalım ve yorumlarımızı katalım.

Pudra çanta ile kırmızı bluz çok iyi kombini iyiymiş:) Çantadan bahsedecek olursa modeller arasında gördüğüm en klas çantalardan.

2016 sezonu matmazel modası çantaları

 

Asil iş kadınlarına özel siyah matmazel çanta. 75tl verip trilyonluk kadın tarzına ulaştırabilir sizi :) Şaka değil!

matmazel-siyah-canta

 

Bu çanta modelleri oldukça şekerler. Bayram şekeri gibi:)

küçük ve renkli kadın çantaları

 

Hmmm kırmızı çanta favorim değil malesef…. Hem kırmızı hem büyük. Koluna taksan senden daha çok dikkat çeker.

kirmizi matmazel marka çanta

 

Ve son olarak 2016 kataloğumuzun bu iki modern matmazel çantamızı da paylaşıp fiyatları hakkında bilgi verelim.

en iyi matmazel çantalarının kombinleri

Fiyatlar Ne Durumda

2016 matmazel çanta fiyatları  50tl -100tl  arasında değişmektedir. Günümüzde aynı ücrete nasıl çantaların satıldığını hepimiz aç çok bilmekteyiz. Matmazel markasının bu kadar fazla tercih edilmesinin özetide bu sanırım. Kalite ve Ucuzluk. Modayla kalın, hoşçakalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir