Minel Aşk Abiye Modelleri ve Fiyatları

Categories ModaPosted on

Yaklaşan bahar mevsimi özel günlere hazırlık yapmamızı hatırlatırken sizler için 2017 Minel Aşk abiye modelleri ve fiyatlarından bahsetmek vücut tipinize en uygun abiye önerilerinde bulunmak istedik. Sizlere öncelikle birazcık Minel Aşk markasından tasarımlarından bahsedeceğiz. Daha sonra en güzel tasarımlar izle sizleri baş başa bırakacağız.

Bu markadan bahsetmeden bence hepinizin aklına takılan ufak bir sorudan bahsetmek isterim.

Minel aşk ne demek?

Edindiğimiz bilgilere göre min Arapçada -den -dan eki olarak kullanılmaktadır. Bu şekilde bir tamlama olduğunda Minel Aşk aşktan ötürü şekilde açıklanabilir.

Minel Aşk piyasada henüz 5 yıllık bir geçmişe sahip olmasına rağmen adını çok iyi duyurmuş tasarımları ile beğeni toplamış bir markadır. Tesettür giyim için aradığınız tüm kıyafetleri koleksiyonlarında bulundurmaktadır. Şimdi sizler için bu koleksiyonlardan en çok beğendiğimiz tesettür abiye modellerinin incelemeye ne dersiniz.

Minel Aşk abiye modelleri arasında ilk tercih kelebek abiye elbise…

minel aşk kelebek abiye

Minel Aşk da ilk tercih edilen en çok aranan elbise modellerinden biri Minel Aşk kelebek abiye elbise modelidir. Şifon kumaş üzerine basılmış kelebek detayları gerçekten baharı müjdeleyen bir hava oluşturmaktadır. Kelebek abiye modelini ister özel günlerinizde isterseniz kendi aranızda yapacağınız küçük nişan söz gibi günlerde kombinleyerek kullanabilirsiniz. Merak edenler için söyleyelim Minel Aşk kelebek abiye modelinin fiyatı 435 TL olarak satılmaktadır.

Minel Aşk damla abiyede indirim

damla elbise modeli

Diğer bir favori abiye modellerinden biri ise Minel Aşk damla abiye modellidir. Bu modelde gerçekten uygun fiyata büyük işçilik taşıyan bir abiye sahip olmuş olursunuz. Brokar kumaş kullanılan abiye modeli 4 renkten oluşmaktadır. Bu modeli beğenip ten renginize göre size yakışabilecek damla abiye rengini seçebilirsiniz. Abiye de beğenilen en güzel detay ise göğüs kısmından aşağı inen küçük biritli top düğmelerdir. Bu modeli beğenen takipçilerimiz için sürprizimiz ise Minel Aşk Damla abiye modelinin 450 den 350 tl ye düşmüş olmasıdır.

Zarafette birinci sıra incili abiye modeli

beyaz incili elbise modeli

Zarif  yapısı ve sizi olduğundan daha zayıf gösterecek kalıbı ile düğün ve nişanlarda rahatlıkla beyazı tercih ettirecek modellerden biri Minel Aşk incili abiye elbise modelidir. Kendinden kabartmalı kumaşı ile üzerinde serpme şekilde dağılmış şekilde bulunan inciler abiyeye en zarif dokunuşların yapılmasını sağlamaktadır. Bu modele ise 435 TL fiyat skalasında ulaşabilirsiniz.

Minel Aşk abiye elbise modelleri ve fiyatlarını online alışveriş sitelerinden öğrenip, en güzel tesettür kombinler ve önerilerimiz için bizleri takip edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir